Prodloužený předvánoční víkend v Golf Resortu Konopiště

Upřesnění místa:
Golf Resort

Instruktor: dagmar Jackson

Termín: 18.11.2016 - 20.11.2016 Přidat do kalendáře

Cena: 3250 Kč

Prodloužený předvánoční víkend v Golf Resortu Konopiště již skončil a nelze jej tedy objednat

Téma pobytu: AKTIVACE LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Dozvíte se, co je to lymfatický systém a jak podpořit a zefektivnit jeho správnou funkci. Naučíte se krátkou sestavu pro každodenní rozproudění lymfy v těle.

Pobyt v nádherném prostředí Golf Resortu Konopiště, vzdáleném přibližně 10 km od Benešova a 50 km od Prahy.

Utečte předvánočnímu ruchu a užijte si pohodový víkend v krásném prostředí a s atraktivním programem pod vedením cvičitelky STOBu Dagmar Jackson.

Přijďte si doplnit zásoby energie, dopřát svému tělu radostný a léčivý pohyb a své duši pořádnou dávku vnitřního klidu. Veškeré pohybové aktivity budou vhodné jak pro zkušené cvičence, tak pro úplné začátečníky. Dozvíte se zajímavé praktické informace o lymfatickém systému a dozvíte se, jak lze pomocí cvičení a automasáže podpořit jeho správnou funkci.

Areál Golf Resortu poskytuje vyžití nejen příznivcům golfu, ale i všem, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas. V Resortu bylo otevřeno nové Spa & Wellness, které disponuje 3 vnitřními bazény (jeden se slanou vodou), Kneippovým chodníkem, vířivkou, saunou, párou a v Balneo části nabízí léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace či koupele. Pro sportovní činnost je k dispozici velká tělocvična, posilovna i herna stolního tenisu. I úplní začátečníci si mohou vyzkoušet své první golfové odpaly, pokud dovolí počasí, v případě sněhu lze využít i běžecké stopy. V okolí jsou zajímavé turistické cíle, především zámek Konopiště s rozsáhlým zámeckým parkem.

Více informací o Resortu můžete najít zde.

Ubytování: Luxusní prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, STV, minibar, na některých pokojích WiFi.

Stravování: V rozsahu plné penze přizpůsobené zásadám zdravé výživy, snídaně formou bufetu.


Předběžný program:

 

Pátek 18.11.2016

15:00 – 17:30 pestrý program v tělocvičně - tanec NIA – kardiovaskulární taneční cvičení k rozproudění energie a radosti v těle, pro posílení a rozpohybování těla.

                                                               - jak se správně saunovat a další (pokud nezvládnete dorazit na 15 hodinu, připojíte se později)

18:00 večeře, seznamovací posezení

Sobota 19.11.2016

7:45 – 8:30 Rozproudění lymfy a dechová...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.