Přednáška: Mýty ve výživě


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 28 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Termín: 07.11.2020

Cena: 150 Kč

Přednáška: Mýty ve výživě již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota13:00 - 14:2007.11.2020

Využijte jedinečné šance a nechte se provést džunglí výživových mýtů a trendů.

Přednáška proběhne ONLINE na platformě ZOOM, a to v rámci Dne zdraví se STOBem, kde vás kromě workshopů a přednášek čeká i další program. Více informací o celém dni se dozvíte zde.


Nejčastější výživové mýty - přehledně a srozumitelně

Dnešní doba nabízí obrovské množství informací o výživě a zdraví doslova na pár kliknutí. To, co zažívá člověk, který se se záměrem zhubnout snaží v této oblasti zorientovat, by se dalo přirovnat k "prodírání se džunglí".

Je jistě výhodou, že si dnes díky rozmanitosti už každý může najít nejenom při hubnutí "to své". Ruku v ruce s narůstajícím počtem různých výživových trendů a množstvím protichůdných rad se však stále častěji objevuje spíše zmatek a otázka "Tak co mám vlastně jíst?".

Bez lepku, bez mléka, proteinové šílenství, jedovatá éčka? Čemu věřit a co jsou pouhé mýty? Jaký výživový směr je ten nejlepší?

Přihlaste se na přednášku a udělejte si alespoň v některých otázkách jednou provždy jasno!


Přednášející - Mgr. Andrea Jakešová, nutriční terapeutka

Andrea absolvovala bakalářský obor nutriční terapie a rovněž navazující magisterský obor nutriční specialista na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Působila jako klinická nutriční terapeutka ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Nyní je nutriční terapeutkou výživové poradny Nehladu, jejíž je spoluzakladatelkou. Ve své praxi se věnuje individuálnímu poradenství v oblasti zdravé výživy, sportovní výživy, redukce hmotnosti a výživy při vybraných onemocněních. Pořádá semináře a přednášky na nejrůznější populární témata ve výživě.


Jak přednáška proběhne?

Přednáška proběhne online na platformě ZOOM, kterou s oblibou využíváme již od jara letošního roku. 

Práce se ZOOMem není složitá. ZOOM je nicméně dostupný pouze v angličtině, proto jsme pro vás vytvořili malý manuál, který vám pomůže se v prostředí ZOOMu rychleji a lépe zorientovat.


>> Jak na ZOOM zjistíte v přehledném manuálu <<


Nezůstávejte při hubnutí sami (ani v této době)

Skupinové kurzy zdravého hubnutí jsou tím nejlepším, co STOB nabízí. Doba koronavirová nám přinesla mnoho překážek, ale i...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

janaschlosserova
Přednáška na téma Mýty ve výživě pro mě byla přínosná.Děkuji.
Tereza N.
Lektorka má velmi příjemný přátelský projev, obsah kursu měl hlavu a patu, plusové body za praktické cvičení. Díky tomu jsem si opětovně zvědomila, že kolikrát jím zbytečně i když nemám hlad a jídlo si vlastně ani vůbec nevychutnám, ale "naházím ho do sebe". To platí i u takových "mňamek" jako je např. čokoláda nebo sušenka, které by si měl člověk opravdu vychutnat a procítit do posledního polknutí.
Eva J.
Soňa M.
Překvapující informace a zjištění, s kolika mýty ve výživě jsem se setkala a kolik lidí je prezentuje jako fakta. Děkuji za ucelené informace.
Soňa M.
Opět perfektní lektorka, díky všímavému jedení jsem zažila pocit, že vlastně nevím, jestli mi sušenka cookies vůbec chutná.
Soňa M.
Perfektní lektorka a děkuji za uvědomění si, že i když přijde drobné selhání, je třeba pokračovat a ne vše vzdát.
Misala83
Jana V.
Děkuji Andrejce za profesionální prezentaci plnou faktů a zkušeností. Přeji hodně spokojených klientů.
Andrea V.
Velmi zajímavá přednáška. děkuji. Jsem ráda,že jsem měla možnost zažít meditaci se sušenkou či rozinkou podruhé. Ráda bych chodila na pokračovací mindful eating kurz s Petrou online. děkuji.
Andrea V.

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Máme poslední 1 volné místo!

Hubněte ve skupině a přesto z bezpečí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a skvělé lektorky STOBu Evy Chocenské.