Přednáška: Mýty ve výživě


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Termín: 07.11.2020

Cena: 150 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota13:00 - 14:2007.11.2020

Využijte jedinečné šance a nechte se provést džunglí výživových mýtů a trendů.

Přednáška proběhne ONLINE na platformě ZOOM, a to v rámci Dne zdraví se STOBem, kde vás kromě workshopů a přednášek čeká i další program. Více informací o celém dni se dozvíte zde.


Nejčastější výživové mýty - přehledně a srozumitelně

Dnešní doba nabízí obrovské množství informací o výživě a zdraví doslova na pár kliknutí. To, co zažívá člověk, který se se záměrem zhubnout snaží v této oblasti zorientovat, by se dalo přirovnat k "prodírání se džunglí".

Je jistě výhodou, že si dnes díky rozmanitosti už každý může najít nejenom při hubnutí "to své". Ruku v ruce s narůstajícím počtem různých výživových trendů a množstvím protichůdných rad se však stále častěji objevuje spíše zmatek a otázka "Tak co mám vlastně jíst?".

Bez lepku, bez mléka, proteinové šílenství, jedovatá éčka? Čemu věřit a co jsou pouhé mýty? Jaký výživový směr je ten nejlepší?

Přihlaste se na přednášku a udělejte si alespoň v některých otázkách jednou provždy jasno!


Přednášející - Mgr. Andrea Jakešová, nutriční terapeutka

Andrea absolvovala bakalářský obor nutriční terapie a rovněž navazující magisterský obor nutriční specialista na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Působila jako klinická nutriční terapeutka ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Nyní je nutriční terapeutkou výživové poradny Nehladu, jejíž je spoluzakladatelkou. Ve své praxi se věnuje individuálnímu poradenství v oblasti zdravé výživy, sportovní výživy, redukce hmotnosti a výživy při vybraných onemocněních. Pořádá semináře a přednášky na nejrůznější populární témata ve výživě.


Jak přednáška proběhne?

Přednáška proběhne online na platformě ZOOM, kterou s oblibou využíváme již od jara letošního roku. 

Práce se ZOOMem není složitá. ZOOM je nicméně dostupný pouze v angličtině, proto jsme pro vás vytvořili malý manuál, který vám pomůže se v prostředí ZOOMu rychleji a lépe zorientovat.


>> Jak na ZOOM zjistíte v přehledném manuálu <<


 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zora S.
Odnesla jsem si cenné infomace, je fajn, že se zapojily i jiné dámy. Prezentace měla hlavu a patu, problematika byla dobře vysvětlena.
Jana K.
Kateřina N.
Vlasta Březinová
Uteklo to rychle. Péťa je moc milá a příjemná, dokázala bych ji poslouchat pořád. Už jsem s ní absolvovala Váš kurz Všímavého jedení, ale tenkrát jsem byla hodně ve spěchu. Včera jsem si zopakovala základní pravidla všímavého jedení a myslím (vím), že se pokusím tyto pravidla aplikovat co nejvíce.Prostředí, občerstvení - všechno moc chválím. Vlasta B.
Kristýna G.
Jana H.
Večer se nesl ve velmi příjemném duchu, přednášející byla skvělá!!!
magdalena R.
děkuji za přínosnou přednášku a přijemne prostředí Magdalena B.
Jitka G.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.