Prachatice


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
hotel Albatros Active

Instruktor: Dagmar Jackson

Termín: 21.08.2016 - 27.08.2016 Přidat do kalendáře

Cena: 6450 Kč

Prachatice již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Prachatice, malebné město na úpatí Šumavy 

Ubytování: hotel Albatros Active, komfortní dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje, standardně vybaveny sprchovým koutem, WC, TV-sat, v hotelu Wi-Fi připojení zdarma, vzdálenost od středu města 500 m

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové spojení 

Program: cvičení pod vedením Dagmar Jackson (zdravotní cvičení, pilates, cvičení s overbally, gumičkami), střídavě aqua-aerobik a plavání v hotelovém bazénu, nordic walking a turistika krásnou šumavskou přírodou, v Prachaticích venkovní aquapark Hulák, za poplatek možnost využití wellness a masáže

Cena: 6450,- Kč


 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Renata P.
Zažila jsem týden, který se podobal gejzíru aktivity. Vše bylo výborné - ubytování, strava, bazén, program. A Alča tomu vévodila skvěle. A sešla se velmi dobrá parta, byla to paráda.
Renata P.
Zažila jsem týden, který se podobal gejzíru aktivity. Vše bylo výborné - ubytování, strava, bazén, program. A Alča tomu vévodila skvěle. A sešla se velmi dobrá parta, byla to paráda.
Marcela H.
Skvělé ubytování,ochotný personál.Nejlepší cvičitelky Alenka s Lídou,milé,srdečné,stále s dobrou náladou nám všem radily a pomáhaly překonat naší přirozenou lenost a určitě mnohé z nás nakoply,abychom pro sebe začaly něco dělat.Jejich vedení se mi natolik líbilo,že letí ještě na podzim na Sicílii a příští léto jedu opět.Chtěla bych všem poděkovat za úžasný týden se skvělými lidmi.
Jana S.
Luxusní ubytování, bezva kuchyně i personál hotelu, skvělý program, ale to nejlepší je Alča, nezdolná energie ve spojení se srdečnou, přátelskou povahou, prostě je to o lidech. Je to aktivní odpočinek v tom nejlepším smyslu slova. Za rok jedu zase :-) DĚKUJI
Eva M.
Bylo to super, Alenka je prostě naše sluníčko, už se těším na příští rok, kdyby to nebylo tak drahé, jezdila bych i víckrát do roka. Neuvěřitelná relaxace pro unavenou hlavu, prostě paráda, moc děkuji
romana
Nemělo to chybu - Alča i Lída: to byl nezapomenutelný zážitek. Vydržela bych tam klidně i 2 týdny, hrozně rychle to uteklo. A k tomu hotel, ubytování, stravování a všechny ostatní programy měli všechno za 1***** :o)

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.