Pokračovací kurz zdravého hubnutí


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
FIT Club 1. patro
Kollárova 584/18
Ostrava - Mariánské Hory 709 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Ing. Eva Kusová
info@hubnemesevou.cz
608603093

Termín: 27.11.2024 - 29.01.2025

Cena: 5490 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa16:00 - 18:3027.11.2024Každý týden

Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy. Získejte podporu skupiny a zkušené lektorky.

Přihlaste se do Pokračovacího kurzu zdravého hubnutí ve FIT Clubu Ostrava - Mariánské Hory!

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 

Nebuďte na hubnutí sami! Ve skupině lidí se stejným cílem se budete cítit dobře a motivovaně!

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 8 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. První 4 lekce kurzu probíhají v termínu od 27. 11. 2024 - 18. 12. 2024 s ohledem na vánoční svátky, dále v termínu od 8. 1. 2025 - 29.1. 2025.

 

1. Teoretické lekce 

Obsah kurzu není předem daný a bude uzpůsobený individuálním přáním účastníků. Zaměříme pozornost na aktuální potřeby, abyste získali větší jistotu v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, tak abyste byli úspěšní a celkově spokojení. Společně rozvineme více do hloubky témata jak psychiky tak výživy při hubnutí.

Návrh výživových témat pokračovacího kurzu:

 • co dělat, když se hubnutí zastaví
 • nákupy a plánování jídelníčku
 • zdravé vaření a recepty
 • jak zvládnout Vánoce bez přibírání na váze

Návrh psychologických témat pokračovacího kurzu:

 • jak zvládat neužitečné myšlenky a sebekritiku
 • zvyšování sebedůvěry a pozitivního postoje k vlastnímu tělu
 • sebepéče, laskavý přístup prostřednictvím mindfulness 
 • nácvik relaxačních technik

Podrobný popis metodiky, ze které vychází Pokračovací kurz používané v Základních kurzech hubnutí STOB najdete zde.

2. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají nebo se k pohybu vracejí po delší době. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu. S lektorkou Naďou si zacvičíte v různých skupinových lekcích.

  

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

 • 8x Pohybová aktivita
 • 8x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
 • 8x Tělesná diagnostika Tanita, vč. vytištění výsledků
 • Zpětná vazba k vašim jídelníčkům po dobu dvou týdnů
 • Elektronické edukační materiály
 • Nutriční program Sebekoučink 

Kdo je lektor tohoto kurzu?

Lektorem kurzu je  Ing. Eva KusováV oblasti výživy působím od roku 2013. K racionální a vyvážené stravě mě přivedla vlastní touha, redukce tělesné hmotnosti po těhotenství. V současné době se plně věnuji vlastní praxi Poradenství ve výživě. Jelikož jsem osobně prošla a stále procházím transformací a sebepřijetím, dokážu naslouchat a pomoci lidem, kteří mě vyhledají nejen z pozice Poradce pro výživu, nýbrž i pochopení jejich duše. 

Více informací o mé kvalifikaci naleznete zde www.hubnemesevou.cz

V čem je tento kurz jedinečný?

Kurz probíhá v příjemných a komfortních prostorech FIT Clubu Ostrava - Mariánské Hory s velmi dobrou dostupností. V rámci kurzu nabízíme občerstvení - káva a pitný režim.  

Přihlaste se do tohoto kuru, zhubněte a udržte si váhové úbytky už jednou provždy! 

Kurz má omezenou kapacitu min. 5 max. 10 účastníků, proto neváhejte a přihlašte se včas! Vaše místo v kurzu je rezervováno uhrazením zálohy ve výši 50 % kurzovného, tj. 2 745 Kč na účet uvedený na webových stránkách http://www.hubnemesevou.cz/kontakt.php. Uzávěrka přihlášek je 7 kalednářních dní před zahájením kurzu. V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více než týden před zahájením kurzu, bude Vám záloha vrácena zpět. Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka pořádajícím. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

Těšíme se na společné setkávání!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

DagiS
Zrovna jsem ukončila 10-ti týdenní kurz STOBu vedený Evou Kusovou. Musím se pochválit za 4 kg úbytek na váze,získala jsem úplně nový pohled na stravování a ostatní věcí s tím spojené. Doporučuji tento kurz všem, kteří se rozhodnou se svou postavou a svým stravováním něco udělat. Samozřejmě nemohu zapomenout pochválit skvělé cvičení, které je součásti kurzu. Děkuji, byly jste všechny báječné
Štěpánka M.
Středa 24.5. byl pro mne velmi smutný den - končil desetitýdenní kurz s Evičkou a báječnými parťáky. Hubnut jsem se snažila snad 100x, ale prvně jsem po dobu redukce nejen neměla hlad, ale ani chutě, divné nálady, deprese - prostě bylo mi fajn. Každá středa mne nabyla energií a to i díky bezva trenérce Naďce a vydržela mi až do další středy. Zbavila jsem se 5,6 kg tuku a získala úplně nový pohled na sebe, jídlo a celý svět. Bylo to báječné období a já všem moc děkuji!
Veronika M.
Právě jsem dokončila kurz zdravého hubnutí. Zhubla jsem 7,2 kg! Pokoušela jsem se zhubnout již několikrát, ale vždy bez úspěchu a s výčitkami, že jsem to opět nedokázala. Tento kurz, pod vedením skvělé lektorky Evy a neméně skvělé cvičitelky Nadi, byl prostě úžasný. Kombinace cvičení, srozumitelné teoretické lekce a setkávání se se skvělými lidmi, kteří mají stejný cíl, je skvělý! Užili jsme si deset týdnů smíchu, radosti z úspěchů i velké podpory a motivace při dnech, kdy se tak nedařilo. Kurz byl pro mě opravdu velkým přínosem.
Jarush
Kurzu zdravého hubnutí, pod vedením Evy Kusové, jsem se zúčastnila od září do prosince 2022. Musím říct, že Evča je člověk na svém místě, ne jen že všemu perfektně rozumí, ale dokáže vždy trefně poradit, podpořit a dodat sebedůvěru. Eva mi konečně ukázala směr, kterým se vydat. Všechno, co jsem se v kurzu dozvěděla mi bylo velkým přínosem.
Eva P.
Eva P.
Zúčastnila jsem se kurzu zdravého hubnutí pod vedením úžasné Evičky Kusové, která svým laskavým a fundovaným přístupem a úžasnými vědomostmi s uměním je předávat srozumitelně nám, účastnicím kurzu, mě dovedla k přeprogramování mých stravovacích návyků. V kurzu jsem zhubla 5,4 kg , snížila jsem tělesný tuk a posílila svalovou hmotu a to vše s radostí a v pohodě. Do kurzu jsem se vždy moc těšila, na Evičku i na náš kolektiv úžasných sparingpartnerek v hubnutí, holky byly skvělééé,bavila mě moc teoretická část i cvičení pod vedením skvělé paní Nadi, užila jsem si legraci a hlavně jsem se naučila vyváženě a zdravěji jíst a ukojit přitom své chuťové buňky. Ještě budu pokračovat nějakou dobu v redukci a pak už v udržování hmotnosti a baví mě to. Moc děkuji Evičce za nádherné a láskyplné chvíle , které mě nastartovaly k pozitivnímu a zdravějšímu životnímu stylu*Eva Plevová

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!