Podzimní on-line "Zdravotní cvičení"


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 21 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Lektor:
Hana Hejlová
hejlova@yahoo.com

Termín: 27.12.2020

Cena: 100 Kč

Podzimní on-line "Zdravotní cvičení" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:30 - 19:3027.12.2020Každý týden

On-line zdravotní cvičení pro pevné a pružné tělo s oblíbenou instruktorkou Hankou Hejlovou

Bolí vás záda? Máte přetížená zápěstí z práce u počítače? Potřebujete šetrné cvičení, při kterém budete posilovat, ale také se důkladně protáhnete?

Právě pro vás jsme připravili podzimní cyklus on-line zdravotního cvičení v pohodlí a bezpečí domova. Během lekce budeme uvolňovat, protahovat a také aktivovat a posilovat jednotlivé části těla.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overbal
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

On-line cvičení s Hankou bude probíhat skrze platformu ZOOMOdkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Cena zahrnuje 1 lekci.


Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Andrea V.
Cviceni perfektni na protazeni celeho tela. Hlavne precizni vysvetleni provedeni jednotlivych cvicku cvicitelkou Hankou, moc diky.
Zuzana M.
Cvičení bylo fajn, oceňuji velkou snahu lektorky o na dálku vedení cvičení bez chyb cvičenek. Je to určitě moc těžké a náročné. Jsem ráda, že v době, kdy se nedá jít do tělocvičen, existuje možnost cvičení s lektorkou a i možnost patřit do nějaké aktivní skupiny. Zuzana Müllerová HK
Simona Šleichertová .
Skvělé cvičení, které podporuje vnímavost ke svému tělu.Moc mi pomáhá.Velmi oceňuji paní cvičitelku, jak dokáže jednotlivé cviky popsat i navodit představu, která pomáhá cvik provést správně.Děkuji i za milou a pozitivní atmosféru, kterou vytváří!
Jaroslava S.
Velmi kvalitní cvičení, které respektuje zdravotní stav.
edita B.
Hanka je skvělá cvicitelka. Vtipná a sympatická. Upozorňuje na varianty cviků, tak aby byly přizpůsobené různým stupňům obtížnosti. Hodina s Hankou uběhne jako nic a potom se člověk cítí mnohem lépe. Cvicim s vámi s Duesseldorfu a noc si to užívám.
Jana .
Cvičení super, lektorka vše vysvětlila. Budu pro pokračování cvičení online i v budoucnosti. Nejsem z Prahy.
evakavkova
Naprosto perfektní a profesionální kurs. V novém roce bych ráda pokračovala. Eva Kavková
evahr@centrum.cz
bohužel jsem si den před hodinou cvičení hnula se zády a ani se nehnula. Tak snad příště se povede. Budu se těšit
zukoc2
Dobře zvolené cviky, ale mimořádnou záležitost z tohoto cvičení dělá především úžasná cvičitelka Hanka. Velký dík!
hana.hejlova

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.