Písek


Průměrné hodnocení: 4.35
Hodnotilo: 17 uživatelů
Upřesnění místa:
Penzion Sport

Instruktor: Lenka Doubravová

Termín: 16.07.2023 - 22.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Chci vyrazit na dovolenou


Pobyt vhodný pro milovníky sportu, vody a krásné přírody i jihočeských památek.  

Písek je krásné jihočeské město s řadou památek. Přírodní plovárna v těsné blízkosti penzionu potěší milovníky vody. Kromě koupání je možné si zapůjčit lodě a sjet kousek řeky. Zalesněné Svatováclavské skály s romantickým kaňonem řeky Otavy jsou vhodné k procházkám s holemi, v okolí města je i řada dalších turistických lákadel. Penzion pořádá hudební večery (country, pop, folk, rock), o zábavu nouzi jistě mít nebudete. 

Podrobnosti k Penzionu Sport ZDE


Místo pobytu: romantické jihočeské historické město

Ubytování: Penzion Sport, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a televizí, jeden jednolůžkový pokoj za příplatek ,- Kč za den. Penzion se nachází na břehu Otavy přímo nad říční plovárnou, kde lze využít menší  bazén či hřiště na volejbal. 

Stravování: v rozsahu plné penze, bude splňovat zásady zdravé výživy

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách (zdravotní cvičení, bodybuilding, cvičení s gumičkami, overbally, popř. dalšími pomůckami). Každé dopoledne se bude cvičit v tělocvičně či na hřišti blízké školy, odpoledne bude věnováno turistice, nordic walkingu, možnost koupání v řece, za poplatek je možné vypůjčení kanoí a sjíždění řeky.  Cena: 7600,- Kč

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Sona.M
Pobyt v roce 2022 se konal v týdnu s tropickými teplotami. Proto ubytování v penzionu přímo na plovárně byla výhra! Voda v řece byla osvěžující, zejména při možnosti plavání před snídaní. Dále po cvičení a po odpolední aktivitě. Užili jsme si vodních sportů, od jízdy na lodích, přes úžasný zážitek vyzkoušet si jízdu na paddleboardu a cvičení s overbally v řece. Obědy a večeře byly velice pestré, nápadité ze zdravých potravin, chutné a pěkně servírované. Byla připravována i odpolední svačina. Snídaně mohly být pestřejší, opakovala se šunka a sýr, uvítala bych i zmíněné pomazánky a variace úpravy vajíček. Možnost posezení a občerstvení na terase penzionu bylo super. Odpolední aktivity se přizpůsobily horkému počasí. Děkuji za skvělý výlet do krokodýlí zoo v Protivíně a další aktivity během pobytu. Kladně hodnotím ubytování, čisté, klidné, nový nábytek. Měly jsme menší pokoj, ale s balkónem, možnost pro sušení plavek a ručníků, sít proti komárům v okně, výhled na řeku, takže pohoda. Na terase penzionu byly také k dispozici sušáky na prádlo. Cvičení venku mi vyhovovalo, byla možnost být ve stínu, zdravotní, posilovací cvičení, žádné hopsání v horku. Že vedle hřiště probíhala stavba, nebylo možné dopředu předvídat ani ovlivnit. Celkově to byl skvělý pobyt, sešla se fajn parta, počasí k vodě a hlavně díky osobnímu nasazení cvičitelky Alči (snaha všem vyhovět) a jejího manžela (instrukáž jízda lodí, paddleboard a převoz autem). Také poděkování kuchaři a personálu penzionu, rodinné prostředí, skvěle se o nás starali. Soňa M.
Jana S.
Ahoj všichni, jezdím se Stobem už víc než 15 let a pokud budu moci, budu jezdit i dál, protože je to perfektní dovolená a relax. Velmi oceňuji snahu všech organizátorů, hlavně Alenky, aby vyhověla všem. Super cvičení, skvělá kuchyně a ubytování, prostě pohoda :-) Kdo cokoli organizoval, ví, jak je to náročné a vyčerpávající. Moc děkuji....Jana S.
Alenka Z.
Souhlasím s Janou!!!super dovolená v krásném prostředí.A hluk ze stavby?co je to proti rekonstrukci bytů v paneláku .zdraví Alena
Jana K.
Při přečtení recenzí Ivety K. a Miroslavy M. mám pocit, že jsem minulý týden byla na jiném pobytu než ony. Salátové zálivky - umělé sladidlo,to byl důvod pocitu....Sbíječky bohužel nemohl ovlivnit nikdo?! Přesto jsem si užila vše, co počasí umožnilo - cvičení s Alčou i Janou, plavání, turistiku, večerní programy - pobyt hodnotím pozitivně vč. snahy organizátorky vyhovět všem. Bylo to úžasné:-) Jana K.
Iveta K.
Souhlasí z velké části z hodnocením Mirky, vůbec jsem si neužila cvičení neboť ty zbiječky vše přehlušily katastrofa.interval mezi snídani a cvičením také nevyhovující aspoň o půl hodiny víc. Jinak jídlo bylo vynikající až na ty snídaně,více pestrosti, chyběli pomazánky.Ubytovani hezké, ale majitel by mohl na okna dát žaluzky nebo jiné zastiněni,při takových vedrech nemáte šanci chladu v místnosti, celý den Vám tam pere slunce. Jinak program dostačující. Ale mohu porovnat tak Třeboň a Luhačovice o dost lepší. Iveta
Miroslava M.
Pobyt mě zklamal. Stále stejné cvičení, hudba žádná, otřesný zvuk sbíječek. Navrhuji cvičení v areálu penzionu Sport. Nevím, proč to tak nebylo.Jídlo skvěle ochucené, ale kazily to přeslazené salátové zálivky. Léta bojuji se snižováním cukru, pak přijedu na redukční pobyt a tam se cukrem nešetří.Absurdní! Někdy příliš malé porce.Snídaně též stále stejné. Uvítala bych pomazánky.Pak nechápu, proč hned první den vyrazila parta žen pod vedením cvičitelky na zmrzlinu. NOVÉ TRENDY???A přednáška u snídaně, že si nemám dát ubohý kousíček mrkvové buchty, když jsem si vzala 2 plátky ovoce?!?Buchta se stejně nedala jíst, OPĚT PŘESLAZENÁ!!!Cvičení příliš brzy po snídani. Večeře AŽ v 19 hodin. Klady: naučila jsem se pít vodu s citronem, zmenšit porce, ale ne tak, abych měla hlad.Měla jsem sympatickou spolubydlící a celkově byla dobrá parta. Nejvíc se mi líbil taneční večer ve středu. Více tance, tanečního aerobiku. Bohužel nebyl žádný.Mirka
Janka V.
S pobytem jsem byla velmi spokojená. Lektorka byla výborná, snažila se nám ve všem vyjít maximálně vstříc. Jediné co mně úplně nevyhovovalo, byl krátký interval mezi snídaní v 7:45 a začátkem cvičení v 9:00. Jinak pobyt výrazně předčil moje očekávání. Janka V.
Magdalena V.
Pobyt v Písku jsem si velice užila. Načerpat energii i typy na netradiční spojení surovin v jídle. Moc děkuji Aleně Zmeškalové za skvělou organizaci i snahu přizpůsobit program všem. Děkuji za krásnou dovolenou
Hana C.
Pobytu v červenci 2022 nelze nic vytknout. Alenka jako vždy úžasná cvičitelka a organizátorka. Ubytování i jídlo výborné. Děkuji :)
Ivana P.
Souhlasím s Dagmar. Alenka moc fajn a velmi příjemná a ochotná, ubytování v pohodě, ale stravu bych určitě udělala pestřejší. Petrlová I.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.