Písek


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Penzion Sport

Instruktor: Dita Slánská

Termín: 02.08.2020 - 08.08.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6300 Kč

Písek již skončil a nelze jej tedy objednat

Pobyt vhodný pro milovníky sportu, vody a krásné přírody.  

Přírodní plovárna v těsné blízkosti penzionu potěší milovníky vody, zalesněné Svatováclavské skály s romantickým kaňonem řeky Otavy vhodné k procházkám, rybaření a houbaření. Penzion pořádá hudební večery (country, pop, folk, rock), o zábavu nouzi jistě mít nebudete. 

Podrobnosti k Penzionu Sport ZDE


Místo pobytu: romantické jihočeské historické město

Ubytování: Penzion Sport, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a televizí, jeden jednolůžkový pokoj za příplatek 300,- Kč za den. Penzion se nachází na břehu Otavy přímo nad říční plovárnou, kde lze využít bazény či hřiště na volejbal. 

Stravování: v rozsahu plné penze, bude splňovat zásady zdravé výživy

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách (aerobik, zdravotní cvičení, cvičení s gumičkami, overbally). Každé dopoledne se bude cvičit v tělocvičně či na hřišti blízké školy, odpoledne bude věnováno turistice, nordic walkingu, v případě hezkého počasí možnost koupání v řece, za poplatek je možné vypůjčení kanoí a sjíždění řeky.  Cena: 6300,- Kč

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ilona V.
Nekonaly se avizované aktivity splav a výuka na paddleboardu, na které jsem se těšila. Průvodce hodnotím velmi dobře. Cvičitelka ochotná a příjemná, jen cvičení aerobiku považuji za dost zastaralou záležitost. Doporučuji zařadit nějaké novější cvičební pomůcky a novější trendy v cvičení.
JanaPra
Skvělý týden. Skvělá cvičitelka, skvělá parta, vynikající průvodce
Ludmila H.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.