Pilates pro začátečníky a mírně pokročilé


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 25 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 14000

Instruktor: Hosnedlová Kristýna

Termín: 01.02.2022 - 01.03.2022

Cena: 600 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý16:00 - 16:5501.02.2022Každý týden

Cena zahrnuje 5 lekcí.

Pilatesova metoda se zaměřuje na optimalizaci funkce hlubokých stabilizačních svalů páteře, na zlepšení držení těla, pružnosti páteře a získání přirozeného svalového tonusu.

„Pilatesovo proroctví“

- po 10 lekcích budete cítit rozdíl
- po 20 lekcích budete vidět rozdíl
- po 30 lekcích budete mít nové tělo

Cílem lekce je optimalizaci funkce hlubokých stabilizačních svalů páteře a uvolnění svalových skupin, které mají tendenci ke ztrácení a zvýšenému svalovému napětí. Prostřednictvím cviků se znovuobnoví správné držení těla a pružnost páteře. 

Cvičení je inspirováno metodami Pilatese a Feldenkraise, kteří oba shodně pracují s tělem směrem "zevnitř ven", a to zejména vědomým dechem, který navozuje správnou aktivaci břišních svalů a svalů pánevního. Využitím Schultzeho autogeního tréninku a Jacobsonovy progresivní svalového relaxace cvičení pomáhá uvolnit nejen tělesné napětí ale i duševní a emoční napětí, snižuje tak negativní účinky stresu a únavy. 

Pilates pro začátečníky probíhá v menší skupině cvičících, aby byl zajištěn individuální přístup. Cvičení je vhodné skutečně pro každého.

Oblečení: na boso – ponožky, pohodlné přilnavé oblečení s možností kontroly správně prováděných cviků, malý složený ručník pod hlavu.

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana N.
I nyní je cvičení a paní cvičitelka velmi dobré. J Novotná
Jana N.
Před cvičením občas praekolapsový stav, po cvičení vždy uvolnění, rovná záda,radost v duši. Paní Dagmar opravdu je výborná cvičitelka Jana N
Alena R.
Opět jen a jen samá nej, Dagmar je skvělá, trpělivá, stále usměvavá díky za super cvičení. Alena R.
Petra P.
Děkuji paní Dagmar za péči a trpělivost. Její výuka je velice přínosná. Nové informace a rady o mém těle mě neustále překvapují. Přeji paní Dagmar vše nejkrásnější spoustu zdraví a pohody, kterou šíří i na nás ostatní.
Marta P.
Jako vždy bezvadné cvičení, neumím si úterky bez něj představit. Marta P.
Alena R.
úžasná a trpělivá Dagmar, vždy perfektně připravená na hodiny cvičení. Je to sluníčko a zaslouží si samé hvězdičky. Moc děkuji Alena R.
Alena R.
Cvičení s paní Dagmar nemá konkurenci, je úžasná jak se každé věnuje a předává nám energii, moc děkuji Alena Rysová
Lucie H.
Cvičení je výborné a paní Dagmar je skvělá usměvavá dáma.
Alena S.
Paní Dagmar naprosto jedinečná, přemíra pozitivní energie na nás působící. Už se těším opět na další hodiny s ní v září. Cvičení výborné dobře připravené. Alena Schelingerová
Lucie H.
Cvičení skvělé, paní Dagmar stále vymýšlí nové cviky s různými pomůckami, je úžasná stále dobře naladěná a svoji radost předává dál.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!