Jsem pacientem a chci získat Osobní plány "Chci změnu"

Jak se říká: „Chtít je prvním krokem k úspěchu.“ Ale upřímně, kdo má tato moudra rád? Proto nebudeme zbytečně zdržovat a přejdeme rovnou k věci.

Osobní plány "Chci změnu" je projekt, který byl navržen, aby podpořil ty z vás, kteří se potýkají s nadváhou či přímo s obezitou, ale i ostatní, co by svůj život rádi začali žít trochu jinak - zdravěji a spokojeněji.

Hravě žij zdravě z. s. ve spolupráci s odborníky ze STOBu vyvinuli sadu cíleně zaměřených osobních plánů, jež vám pomohou překonat nejčastější "strašáky" a společně s vaší vůlí vás dovedou k vytoužené změně. Plány jsou koncipovány prakticky, tzn. uvádějí informace, znalosti a doporučení do reálného života. Důležité je ale skutečně CHTÍT, neboť na vás čekají někdy i nelehké úkoly.

Na čem jsou osobní plány postaveny? Kdo jsou ti "strašáci", se kterými se nejčastěji potýkáme?
1) MOTIVACE
2) VÝŽIVA
3) POHYB
4) PSYCHIKA


JAK projekt funguje?
Obezita a nadváha stojí za celou řadou závažných onemocnění (např. diabetes, vysoký krevní tlak, problémy s pohybovým aparátem apod.), a proto není radno je podceňovat.

V případě, že zmíněným zdravotním potížím chcete předejít, máte zájem o změnu nebo nad ní alespoň uvažujete, zkontaktujte nejbližšího lékaře, který se do projektu zapojil. Po konzultaci s ním a na základě vyplněného testu (rozhodovacího stromu) vás seznámí s pro vás nejvhodnějším řešením – s vaším osobním plánem, s nímž budete moci doma pracovat.

Pokud byste rádi pracovali pomocí našich osobních plánů, ale váš ošetřující lékař není součástí projektu, neváhejte ho o něm informovat nebo nás kontaktujte a my se sním spojíme.

Pokud hledáte další rady, jak začít žít zdravěji a díky tomu snížit svoji váhu, neváhejte využít služby, které poskytuje STOB.


Tento projekt byl podpořen za finanční podpory dotačního programu MZ "Národní program zdraví - projekty podpory zdraví a Magistrátu hlavního města Prahy pro roky 2015 až 2022.

                                                                                                                       

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.