Online pokračovací kurz se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Tereza Beníčková
terezabenickova@gmail.com
00420728649484

Instruktor: Hana Hejlová

Termín: 30.06.2021 - 18.08.2021

Cena: 3990 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4030.06.2021Každý týden

Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy. Získejte podporu skupiny a dvou zkušených lektorek. 

Ano, v tomto pokračovacím kurzu budete v péči hned dvou zkušených odbornic - psycholožky Terezy Beníčkové a výživové poradkyně Jany Mouchové.

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických a pohybových lekcí.

Od 18:00 bude probíhat pohybová část kurzu - zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat, pod vedením oblíbené instruktorky Hanky Hejlové. Na tuto část pak v 19:10 naváží teoretické lekce. 


1. Teoretické lekce 

Kurz povedou hned dvě lektorky, Tereza Beníčková a Jana Mouchová.

Psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku Tereza Beníčková bude mít na starosti témata týkající se psychiky při hubnutí a udržování hmotnosti. Nutriční poradkyně a zkušená lektorka STOBu Jana Mouchová zase přinese témata z oblasti výživy.

Obsah kurzu není předem daný a bude uzpůsobený individuálním přáním účastníků. Lektorky se tedy budou věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh výživových témat pokračovacího kurzu:

  • co dělat, když se hubnutí zastaví
  • módní diety
  • nákupy a plánování jídelníčku
  • pomůcky, které nám usnadňují hubnutí
  • zdravé vaření a recepty  

Návrh psychologických témat pokračovacího kurzu:

  • asertivita - jak říci při hubnutí "ne"
  • podpora okolí a jak o ni požádat
  • zvládání vnitřního napětí bez pomoci jídla
  • mindful eating (všímavé jedení)
  • posilování sebedůvěry

Vzhledem k tomu, že kurz proběhne online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce. 


2. Pohybové lekce - Zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat

V pohybové části se můžete těšit na zdravotní cvičení pod vedením...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ludmila .
Na kurzu se sešla dobrá parta a výborné lektorky. Výsledkem byly také dobré ubytky váhy. Spousta zajímavých informací, doplňující cvičení, které zvládne každý, i ve vyšším věku. Prostě naprostá spokojenost. A splněná předsevzetí.
Hana L.
S Lenkou a děvčaty po absolvování základního kurzu jsme pokračovaly dál. U mne proběhlo už jen malé zredukování váhy, ale velké upevnění návyků a motivace a to především díky Lence a podpoře všech. Bylo to moc bezva a rychle uteklo, ale těším se na víkendy se Stobem, na pobyt v Třeboni a cvičení s úžasnou Irenkou (joga) a Hankou (zdravá záda). Děkuji paní Málkové za bezva organizaci. Hanka Literová
Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Poslední 2 volná místa!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením lektorky STOBu Venduly Kosňovské získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.