Online pokračovací kurz se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Jana Mouchová
jamouchova@gmail.com

Instruktor: Hana Hejlová

Termín: 14.04.2021 - 23.06.2021

Cena: 3990 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4014.04.2021Každý týden

Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy. Získejte podporu skupiny a dvou zkušených lektorek. 

Ano, v tomto pokračovacím kurzu budete v péči hned dvou zkušených odbornic - psychoterapeutky Ľubici Neštepné a výživové poradkyně Jany Mouchové.

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 

V podzimním online kurzu hubnutí zhublo 10 účastnit dohromady 52,4 kg! Přečtěte si rozhovor s jednou z nich.

Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických lekcí a 11 pohybových lekcí.

 • Prvních 5 teoretických lekcí proběhne po týdnu.
 • Následující 3 setkání v odstupech 14 dní.
 • Pohybová aktivita bude probíhat každý týden od 14. 4. do 23. 6.

Od 18:00 bude probíhat pohybová část kurzu - zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat, pod vedením oblíbené instruktorky Hanky Hejlové. Na tuto část pak v 19:10 naváží teoretické lekce. 


1. Teoretické lekce 

Kurz povedou hned dvě lektorky, Ľubica Neštepná a Jana Mouchová.

Psychoterapeutka Ľubica Neštepná bude mít na starosti témata týkající se psychiky při hubnutí a udržování hmotnosti. Nutriční poradkyně a zkušená lektorka STOBu Jana Mouchová zase přinese témata z oblasti výživy.

Obsah kurzu není předem daný a bude uzpůsobený individuálním přáním účastníků. Lektorky se tedy budou věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh výživových témat pokračovacího kurzu:

 • co dělat, když se hubnutí zastaví
 • módní diety
 • nákupy a plánování jídelníčku
 • pomůcky, které nám usnadňují hubnutí
 • zdravé vaření a recepty  

Návrh psychologických témat pokračovacího kurzu:

 • asertivita - jak říci při hubnutí "ne"
 • podpora okolí a jak o ni požádat
 • zvládání vnitřního napětí bez pomoci jídla
 • relaxační techniky a technika imaginace
 • jak na emoční jedení

Vzhledem k tomu, že kurz proběhne online, bude potřeba mít k dispozici...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.