Online "Low-aerobik a posilování" - cvičení ke Světovému dni obezity


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 46 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 27.02.2022

Online "Low-aerobik a posilování" - cvičení ke Světovému dni obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 18:4527.02.2022

Low-aerobik a posilování s oblíbenou instruktorkou Hankou Hejlovou

Hodina, která probíhá v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektuje prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy.

Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.


Co budete potřebovat?

  1. Sportovní boty, jakoukoliv podložku/koberec, ručník – budete využívat pro posilování
  2. Kousek místa, cca na jeden krok vpřed a jeden krok na každou stranu
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, než přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste vy viděli mě, ale i já vás, aspoň kousek. Při lekci budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.


Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Daniela P.
Cvičím už rok, nemůžu si vynachválit ????.
Šárka S.
Vítám možnost zacvičit si z domova.Bylo to fajn, děkuju.
Hanka V.
Skvělé.
Lucie S.
Jsem již poněkolikáté v tomto kurzu. Velká spokojenost.
jitka.zunova@zsgutova.cz
Moc příjemné cvičení. Jednoduché a přitom, myslím, účinné.
Vladislava H.
Super
Jana P.
Cvičila jsem snad po 15letech...vím, ostuda.. ale musím říct, že to bylo nečekaně příjemné a líbilo se mi tempo, které jsem mohla i mírně podle sebe korigovat. Doufám, že mě to nakopne pokračovat. Děkuji
Blanka H.
Příjemná lektorka, skvělé protažení celého těla a zaposilování břicha
Evelina K.
Byl to příjemný návrat k aerobikovým základům, aerobiku jsem se věnovala před 20 lety poměrně intenzivně. Zapotila jsem se, přidaly se ke mně i dcerky, bylo to moc fajn. Děkuji!
Alena C.

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!