Online kurz hubnutí s nutriční poradkyní a se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 19 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Jana Mouchová
jamouchova@gmail.com

Instruktor: Hanka Hejlová

Termín: 25.04.2021 - 27.06.2021

Cena: 4890 Kč

Zbývají poslední 2 místa.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 20:4025.04.2021Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! 


  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic << 


Proč hubnout v kurzu STOBu?

  • Zjistíte, že hubnout je možné i bez „zázračných“ přípravků a zbytečně omezujících diet.
  • Naučíte se sestavit si zdravý jídelníček vhodný při hubnutí, který vám bude chutnat a vyhovovat.
  • Naučíte se zvládat chutě na sladké, večerní přejídání i emoční jedení.
  • Nebudete v tom sami. Získáte podporu lektora i skupiny lidí, kteří mají stejný cíl jako vy.
  • A chybět nebude ani pohyb - low-aerobic a posilování.

Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu a výživová poradkyně Jana Mouchová. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte ráda. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 


Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Vjerucha
harazinovam
Kurz byl perfektní a těším se i na pokračovací. Lektorka Jana Mouchová je super a jsem moc ráda, že s námi bude i v pokračovacím kurzu. Potkali jsme se tam super parta a i když to bylo on-line, vůbec to nevadilo. Přivítala jsem on-line způsob, dojíždět někam by pro mě bylo komplikované. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, které mi teď pomáhají a také jsem se začala hýbat. Bylo to moc příjemné a mohu jen doporučit.
Diviska
I když jsem zpočátku vůbec neveřila, že bych se STOBEM mohla zhubnout, nakonec se to díky perfektní skupince, ale hlavně i pohodovému vedení v podobě Janči, podařilo. Říkala jsem si, že skupinové hubnutí je mou poslední šancí, protože veškeré diety a výživové poradkyně už mi lezly doslova krkem. Jsem nyní o 8 kg lehčí, a i když jsem stále ještě metráčkem, přestalo mě zrovna toto tak žrát a trápit. Cítím se psychicky daleko lépe a vím, že i děvčata z kurzu jsou na tom podobně. Proto jsme se přihlásily do pokračovacího kurzu. Nevěřím sice v zázraky, ale pokud pochopíte sebe sama a začnete si trošku věřit díky pomoci ostatních, půjde to pomalu, ale hezky. Držím všem pěsti a já sama sa těším na půlku dubna, kdy to s námi Janča zase rozjede. PS: Nebojte se toho. Navíc tato online forma je jako vaše vnitřní duše, vy ty lidi vlastně neznáte, ale po pár lekcích zjistíte, že k sobě jaksi patříte. Navíc velmi kvituji online formu, protože nejsem z Prahy a v životě bych týdně dojíždět nemohla. Krásný den všem Lidka
Martina K.
Po tomto kurzu zhubnete, začnete se víc hýbat, lépe se cítíte, poznáte zajímavé nové lidi a příběhy a jednoduše rozkvetete. Lektorka Jana Mouchová je skvělá, až tak, že jsme si ji vyžádaly na pokračovací kurz.
Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.