Nordic walking Obora Hvězda pro začátečníky čtvrtek


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 25 uživatelů
Upřesnění místa:
Obora Hvězda, sraz: Pražská (Břevnovská) brána, vstup z Vypichu
Na Vypichu
Praha 6-Liboc
Zobrazit na mapě

Lektor:
Lenka Křivánková
info@nezrezneme.cz
605 706 356

Termín: 21.04.2022 - 09.06.2022

Cena: 2390 Kč

Zbývají poslední 2 místa.
Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek17:30 - 19:0021.04.2022Každý týden

Víte, že při chůzi s holemi zapojíte až 90 % svalů? A že spálíte stejně energie, jako při běhání?

Ze studií vyplývá, že po roce od zahájení pravidelné aktivity vydrží běhat pouze 4 % lidí, zatímco chodit rok a déle vydrží 60 % lidí. Nepodceňujte efekt pravidelného "jenom" chození.

Kdy začít, když ne teď?


Lekce Nordic Walkingu vám pomohou znovu objevit chůzi, která je pro člověka nejpřirozenějším pohybem, a začlenit ji do každodenního života.

Přihlaste se a začněte se zdravě hýbat se zkušenou, vlídnou a důslednou instruktorkou kondiční chůze/Nordic walking s akreditací MŠMT.


Co vám lekce NW dají?

Během osmi lekcí se naučíte techniku správné chůze tak, abyste i při samostatném tréninku či vycházkách dokázali plnohodnotně využít všechny přínosy a zdravotní benefity této pohybové aktivity.

Mezi nejvýraznější benefity NW bezesporu patří:
- trénink srdce a plic díky zvýšení tepové frekvence o 10–15 tepů za minutu
- snížení zátěže na kolena až o 30 %
- zvýšení svalové síly paží, zejména tricepsů
- zvýšení pohyblivost páteře, ramenních, loketních a zápěstních kloubů
- zlepšení koordinace pohybů
- prevence zažívacích potíží
- zlepšení nálady

Podrobnější výčet přínosů Nordic Walking najdete na www.nezrezneme.cz 

Pokud nemáte vlastní hole, prosím, nekupujte je před kurzem. Po domluvě vám je zdarma zapůjčíme. Zájem o zapůjčení holí uvedete v dotazníku, který Vám přijde spolu s potvrzením přihlášení na kurz.

Správně vedený kurz Nordic Walking tělo nepřetíží, ale posílí a vyrovná jeho napětí i díky cvičením s holemi - s oblibou využíváme Nordic Walking gym neboli cvič-gumy.

A hlavní odměna za vynaložené úsilí? Rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněná mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

Vítáni jsou všichni, ženy i muži.


Kdo se vám bude během kurzu věnovat?

Lektorkou kurzu NW je Lenka Křivánková, instruktorka Nordic Walking Point s akreditací MŠMT, proškolena Mgr. Miroslavem Mirou z Nordic sports, zakladatelem Nordic Walking v ČR (více o Lence na jejích stránkách zde.)


Kde budou lekce probíhat?

Obora Hvězda je ideálním místem pro lekce začátečníků i pokročilých, jak svým umístěním, tak členitým terénem. Zdaleka tu nejsou jen ty známé...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Blanka W.
Jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Skvělá instruktorka a parta. Těším se na další setkání.
j-b@email.cz
Oceňuji výborné informace ke kurzu a spoustu dalších inspirativních návrhů a doporučení. Samotný kurz byl zábavný, naučil nejen NW, ale i další možnosti využití holí v přírodě. Pokud se chcete NW naučit, oblíbit si ho a pobavit se, určitě správná volba.
leksova.p@seznam.cz L.
Kurs NW s instruktorkou Lenkou jsem si moc užila, naučila jsem základy NW chůze a na každou lekci jsem se moc těšila. Všem doporučuji a Leni diky moc! :-)
d.ciganikova@seznam.cz
Kurz byl moc fajn a instruktorka Lenka je skvělá. Určitě to kurzem nekončí a něco společně ještě doufám podnikneme :-) Dana
KatBil
Lektorka Lenka je prostě skvělá. Atmosféra, kterou vvytvořila během lekcí, byla velmi příjemná a přátelská a vždycky jsem se těšila. Když vám opravuje techniku, nikdy to nevyzní negativně, naopak povzbudí. Čas strávený na kurzu uteče rychle a nikdy se nebudete nudit. Doporučuji!
Soňa .
Ivana K.
Nejenže se sešla prima parta děvčat, ale objevila jsem novou možnost pohybu, moc si vážím vstřícnosti a trpělivosti lektorky a celkové jsem si užívala každý okamžik i báječné prostředí letohrádku Hvězda. Rozhodně to podzimním kurzem pro nás nekončí. Děkuji Ivana Kudrnová
Julie H.
Kurz byl úžasný, lekce byly zábavné, vtipné, probíhaly v krásném prostředí Hvězdy. Sešly jsme se moc fajn skupina. Lenka je ta nejlepší lektorka jakou si lze přát! Vše trpělivě vysvětlí, ukáže, lekce má vzorně připravené a propracované, zajímavé a náročné tak akorát. Rozhodně nechybí zpětná vazba a trpělivé vedení krůček po krůčku.. Za obětavou asistenci patří dík i Verče. Kurz můžu všem doporučit. Těším se na další! Leni, moc děkuji! Julie H.
bendova
mitinkova@zscvrch.cz
Kurz byl zajímavý, líbila se mi pestrost jednotlivých lekcí, metodické vedení a úžasná vstřícnost a empatie lektorky Lenky. Těším se na další kurz.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba NIA. Cvičte s námi z pohodlí domova pod vedením zkušených lektorek!

Zapojit se můžete kdykoliv v průběhu již rozběhnutých cyklů cvičení.


Využijte léto k ozdravení jídelníčku a nastartování hubnutí. V kurzu získáte podporu skupiny i odborníka a naučíte se nejenom, jak zhubnout, ale i to, jak si váhu jednou provždy udržet.


Přihlaste se na bezplatný webinář, který povede dlouholetá lektorka STOBu a odbornice na výživu, Lenka Vymlátilová.