Naučte se říci při hubnutí ne a odolat lákadlům ve vašem okolí


Průměrné hodnocení: 4.86
Hodnotilo: 93 uživatelů
Upřesnění místa:
Letní škola hubnutí online
platforma Zoom

Lektor:
Zuzana Acar Jarošová
z.jarosova@gmail.com

Instruktor: Jana Machová

Termín: 13.07.2022

Cena: 250 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4013.07.2022

 

Workshop v rámci Letní školy hubnutí STOB

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Zúčastněte se jednoho z 5 workshopů s 5 lektorkami kurzů zdravého hubnutí STOB. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o výživě, pohybu a psychice při hubnutí. Navíc si dáte příjemně do těla s jednou z našich šikovných instruktorek během hodinové pohybové lekce, která je rovněž součástí workshopu.

Workshop a pohybová lekce proběhnou online na platformě Zoom a vy se tak budete moci připojit, ať léto zrovna trávíte kdekoliv. 


1. Teoretická část workshopu: Zvládání lákadel a "neodbytných hostitelů"

Teoretická část workshopu proběhne od 19:10 do 20:40.

Lákavé výlohy cukráren a zmrzlináren, výhodná XXL balení v obchodech, vůně popcornu v kině nebo třeba neodbytní hostitelé. To vše jsou takzvané vnější podněty, které nás nutí jíst více, než jsme si (nejen) při hubnutí naplánovali. Léto je navíc na vnější lákadla ještě bohatší než jiná období v roce. Osvojit si strategie jejich zvládání je proto důležitou součástí úspěšného hubnutí.

Metodika společnosti STOB, která je založená na principech kognitivně behaviorální terapie, naštěstí zná na tento častý problém při hubnutí odpověď. 

Na workshopu získáte potřebné znalosti o tom, jak funguje lidská psychika při hubnutí a také si budete mít příležitost vyzkoušet praktická cvičení, díky kterým se naučíte reagovat na lákadla ve svém okolí vhodnějším způsobem. Dozvíte se také, jak asertivně reagovat na nabídky jídla při společenských událostech. 

Chybět nebude ani závěrečná diskuze, v rámci níž se budete moci lektorky dotázat na všechno, co si přejete vědět o psychice při hubnutí.


Kdo vás workshopem provede?

Workshopem vás provede lektorka kurzů hubnutí, klinická psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová.

Zuzana absolvovala výcvik v kognitivně-behaviorální psychoterapii a ve své letité praxi se věnuje dětem i dospělým. Mimo jiná témata se dlouhodobě zabývá problematikou dětské nadváhy a obezity a zařazením zdravého životního stylu do života celého rodinného systému.


2. Pohybová část workshopu: "Fit celé tělo" s Janou Machovou

Pohybová lekce proběhne od 18:00 do 19:00.

V pohybové...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Soňa .

Super, moc pěkné, přehledné, inspirativní. Děkuji
Kamila M.
jajka466
Jane87711
MagiSlunce
Lenulka014
Iva Čampulová
cesnecky
Petra V.

Nejbližší plánované akce


V kurzu zbývají poslední 2 volná místa!

Desetitýdenní kurz hubnutí kombinuje metodiku STOBu založenou na kognitivně-behaviorální terapii, podporu odborníka i radostný pohyb venku. 


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.