Luhačovice


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotilo: 30 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Harmonie

Instruktor: Miluška Nová, Karel Lisý

Termín: 19.07.2020 - 25.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6550 Kč

Luhačovice již skončil a nelze jej tedy objednat

Vzhledem k mimořádným opatřením vlády byl pobyt v Luhačovicích posunut na termín od 19. do 25.7.2020. 

Harmonie pro tělo i duši - navštivte spolu s námi lázeňské město Luhačovice, unikátní místo, které se pyšní příznivým klimatem, více než 15 léčivými prameny a nádhernou přírodou. 

Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití léčebného účinku zdejších přírodních minerálních vod, zařadila Luhačovice mezi nejznámější lázeňská místa. Kromě lázeňské léčby a minerálních pramenů nabízejí Luhačovice svým hostům možnost aktivního odpočinku v krásném přírodním prostředí. Pobyt je určen také pro milovníky plavání, kde v rámci našeho programu 3 x týdně navštívíte vyhřívaný hotelový bazén, využít ale můžete i další wellnes i léčebné aktivity. V hotelu je výborně vybavené Relax centrum, jehož součástí je i whirlpool, sauna, široká nabídka masáží a zábalů. Specialitou Relax centra je kryokomora.

Přijeďte načerpat pozitivní energii a nechte se hýčkat naší úžasnou lektorkou Miluškou, která je účastníky pobytu opakovaně vyhledávána pro svou milou, vstřícnou a usměvavou povahu, díky ní si zamilujete pohyb.


Místo pobytu: Nejznámější lázeňské město na Moravě, hotel Harmonie je umístěn v klidové zóně na okraji Luhačovic poblíž přehrady, 10 minut od kolonády, krásné okolí s množstvím turisticky zajímavých tras, minerálních pramenů a přírodních zajímavostí.Ubytování: Hotel Harmonie (www.hotel-harmonie.cz), dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a SAT televizí, Wi-Fi, v hotelu krytý vyhřívaný bazén, sauna, whirpool, masáže, léčebné zábaly, kryoterapie. 
 
Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení do Luhačovic, odtud autobus přímo k hotelu
 
Program: Cvičení v kongresovém sále hotelu (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), v posilovně, 3x týdně plavání v bazénu hotelu Harmonie, turistika a nordic walking, okolo celé přehrady cesta vhodná pro in-line brusle, večerní tanec, možnost bowlingu.Cena:      6550,- Kč, příplatek za samostatné ubytování 300,- Kč/noc

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více fotografií ZDE.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zuzana B.
Luhačovice byl můj třetí pobyt se STOBem. Skvěle hodnotím Milušku s Kájou, kteří se nám maximálně věnovali. Miluščino cvičení je opravdu vynikající, nikdy není stejné, posilovna s Kájou a Kájova kytara také nemají chybu. Stejně tak odpolední výlety s hůlkami. Ubytování, až na níže popsané omezení s jedním klíčem od pokoje, které se ale nakonec také vyřešilo, mi vyhovovalo. Strava by rozhodně mohla být pestřejší a lépe poskládaná, aby odpovídala zásadám zdravé výživy. Ale jinak je tu nádherné prostředí a sešla se tu prima parta lidí, což podstatně přispělo k mému celkově výbornému dojmu z dovolené. A už se těším do Bechyně!!! Zuzana B.
Drahomíra V.
Luhačovice se mi líbily, Miluška a Kája jsou super sehraná dvojice a jejich stálý úsměv na tváři snad každého povzbudil a dodal dobrou náladu,hotel Harmonie zvenku působí celkem dobře ale uvnitř nic moc. K pokoji jeden klíč a když jedete s někým koho neznáte, tak vzniká problém. A jídlo v rámci zdravé stravy taky nic moc.Přesolené polévky a stejné přílohy, myslím že v tomto směru se mají ještě co naučit, Draha V.
Ludmila P.
Pobytu v Luhačovicích jsem se zúčastnila poprvé, ale se Stobem jsem již na pobytu byla. Miluška s Kájou byli skvělí, Miluška dokáže pro cvičení opravdu nadchnout, všechno je v klidu, žádné násilí. Hotel je příliš masový, působí přesně, jak tu již někdo psal, dojmem ROH rekreací. Pokoj s okny pár metrů od hlučné silnice, kde se na balkoně moc pobýt kvůli vytrvalému hluku nedalo a s postelí, ve které již zřejmě spočinul nemalý počet lidí, kteří v ní vyleželi opravdu nemalý důlek, tomu moc nepřidal. Organizace, Miluška a Kája - na jedničku s hvězdičkou, hotel zklamání. Také myslím, že by neměl být problém dát na stůl k jídlu pár džbánů s vodou a skleničky. Při jiném pobytu od Stobu to tak fungovalo bez problémů. Děkuji Milušce za nadšení a optimismus. Lída P.
Libuše S.
Naše dojmy z prvního pobytu v Luhačovicích se Stobem, velký dík Milušce za úsměv na tváři hned po ránu velmi sporadické nyní k vidění,zajímavý program a Karlovi za kytaru.Hotel stravování, za nás by neuškodilo zařadit přílohy jako kuskus,bulgur, těstoviny,pečená zelenina,polévky méně solit a prohodit v některých případech oběd s večeří. Velkým zklamáním byl pokoj,bez balkonu,situován na cestu a v bezprostřední blízkosti technické části (zásobování,hlučící klimatizace celou noc).Snaha byla pokoj vyměnit,ale bylo nám sděleno,že je hotel plně obsazen....Bylo by na místě, za stejnou cenu, mít stejnou kvalitu tzn.pokoje s balkony a výhledem do údolí. Ano,potom je na místě říct,že jsem týdenní pobyt strávila v klidném prostředí.Pokud není místo na Harmonii I.,tak Harmonie II.by nešla domluvit? Možná v jiném termínu k tomuto nedochází. I přes tuto kaňku na pobytu se budeme těšit na příští rok.Liba a Jana
Dana J.
Pobyt v Luhačovicích byl opět super. Cvičení, procházky, organizace na jedničku! Jídlo bylo chutné, zeleninový bufet, příjemný personál hotelu. Cvičení v druhé budově umožnilo více prostoru .Týden , zásluhou Milušky a Karla, uběhl v příjemné, přátelské atmosféře. Pobyt se vydařil i z pohledu počasí. Vzhledem k tomu, že opakovaně v termínu na konci dubna bývá deštivo a zima, přimlouvám se o posun pobytu do příznivějšího období. Děkuji Milušce a Karlovi za krásný týden v Luhačovicích. Dana J.
Ivana P.
Pobyt v Luhačovicích byl balzám na nervy. Miluška je moc fajn, Kája nám krásně zahrál a všichni v pohodě. I počasí se vydařilo, nemělo to chybu. Ivana P.
Ing.Jarmila D.
Letošní,"posunutý"kurz byl trochu jiný,přesto úžasná "nabíječka" díky Miluščinu úsměvu a kytaře Karla... Díky za nádherný týden všem,kteří k tomu přispěli.. Jarka Dvořáková,která se těší další Luhačovice už snad po dvanácté..
Dagmar S.
Pobyt v Luhačovicích neměl chybu, můj velký dík patří Milušce a Karlovi za celou organizaci, program a pohodovou atmosféru. Hotel čistý, jídlo dobré, zeleninový bufet k večeři to ještě vylepšil. Za mě jednička s hvězdičkou, příště pojedu zase!
krivinkova
Krásné městečko, krásné okolí, počasí vyšlo. Miluška a Karel bezva. Pokoj v hotelu bohužel situován na silnici do Zlína, takže velký hluk až do noci. Matrace v posteli by taky potřebovala vyměnit. Dáša K.
Šárka .
Dobrý den, opět skvělý týden za mnou, škoda, že čas tak letí. Miluška s Kájou opět SUPER, dávám jedničku s hvězdičkou. V Harmonii se cítím moc dobře, je tam klid, čisto a dobré jídlo. Už nyní se těším na další Luhačovice a třeba i jinam, kde bude s námi tato skvělá dvojka. Šárka Šebelová

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Máme poslední 1 volné místo!

Hubněte ve skupině a přesto z bezpečí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a skvělé lektorky STOBu Evy Chocenské.