Lekce jógy online ZDARMA


Průměrné hodnocení: 4
Hodnotili: 4 uživatelé

Instruktor: Eliška Ježková

Termín: 27.08.2020

Lekce jógy online ZDARMA již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:30 - 19:3027.08.2020

Online jóga s Eliškou

Srdečně vás zveme na lekci jógy, která bude probíhat online skrze platformu ZOOM. Můžete tedy cvičit z pohodlí a bezpečí domova. Lekce je zcela ZDARMA.

Lekce jógy bude probíhat v pomalém tempu, tak aby ji zvládl i úplný začátečník. U některých pozic si můžete vybrat i z více variant, abyste mohli cvičit podle svých možností. Během lekce nejen protáhnete své celé tělo, ale zapojíte i svaly. Zaměříte se také na dech a práci s pozorností.

Instruktorkou lekce bude Eliška Ježková. Eliška má bohaté zkušenosti se živými i online vedenými lekcemi jógy, je rovněž instruktorkou v kurzech zdravého hubnutí STOB. Její specializací je jemná jóga a power jóga.


Na začátku online lekce vás přivítá lektorka STOBu Lenka Vymlátilová a v krátkosti představí chystaný online kurz zdravého hubnutí, jehož součástí budou rovněž lekce jógy.


Co budete potřebovat?

  1. Cvičební podložku/koberec
  2. Kousek místa, cca na jeden krok na každou stranu
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste viděli lektorku a ona případně viděla vás. V rámci lekce budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.


Online kurz zdravého hubnutí s jógou

Tato lekce je ukázkou z chystaného desetitýdenního online kurzu zdravého hubnutí s jógou.

Tento kurz bude kombinovat teoretické lekce s tématy výživa, pohyb a psychika při hubnutí a právě lekce jógy. Lektorkou kurzu bude odbornice na výživu a lektorka STOBu Lenka Vymlátilová.

>> Více informací o online kurzu zdravého hubnutí zde <<

Pod vedením zkušené lektorky Lenky Vymlátilové se...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana .
Moc pěkná hodina. Super cvičení. Pouze chvílemi bylo špatně rozumět. To asi technikou. Jinak bych se opět ráda účastnila dalšího cvičení. Hana Čamrová.
Petra P.
skvělá lekce, skvělá lektorka, uvítala bych takové lekce častěji, klidně i placené
Eva V.
Připojení přes starý NTB přes ZOOM žádná hitparáda. Seká se mi kamera, nefunguje zvuk, Ovládací prvky nefungují. Následné spojení přes telefon v pořádku (jen je to moc malé - omezením telefonu) Lekce jógy perfektní. Příjemné protažení a uvolnění. Klidně mohla být delší. Pokud se bude akce opakovat, ráda se zúčastním.

Nejbližší plánované akce


Přijďte si užít den plný zdravého jídla, pohybového programu a workshopů a přednášek od odborníků. Vstup ZDARMA.


Zacvičte si ZDARMA s instruktorkou jógy Eliškou Ježkovou z pohodlí a bezpečí domova. 

Lekce je ochutnávkou z 8-mi týdenního online kurzu jógy, který začne 12. 10.


Pohodlnější už to nebude! Cvičte celý podzim z domova s instruktorkou STOBu Hankou Hejlovou.