Kurz Zdravého hubnutí ve Vyškově

Upřesnění místa:
budova Sunmed
Nosálovská 170
Vyškov
Zobrazit na mapě

Lektor:
Katarina Jirková
info@hubne.me
775996416

Termín: 19.01.2023 - 30.03.2023

Cena: 4900 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek15:45 - 18:0019.01.2023

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě?


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí ve Vyškově
Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Kataríny Jirkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

V desetitýdenním kurzu zdravého hubnutí se naučíte:
• Jak si sestavit jídelníček dle svých možností a chutí, aby docházelo k postupnému snižování hmotnosti
• jak zařadit do každodenního života pohyb pro nastartování metabolismu a rychlejší úbytky hmotnosti
• jak zvládat situace, které vás provokují k jídlu navíc (nuda, smutek, trápení, stres, únava, oslavy nebo sladké tečky po jídle...)
• že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků či potravinových kombinací
• jak si hmotnost udržet i do budoucna, aby nedocházelo k jojo efektu

Každé setkání obsahuje:
1. blok teorie 15:45 - 16:55 hod
První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte.
Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem.

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

• každý týden proběhne kontrola hmotnosti a 3x za kurz podrobná analýza složení těla (množství tuku, svalů, vody, viscerálního tuku, metabolického věku)
• zpětná vazba k vašim jídelníčkům
• materiály společnosti STOB a přístup do programu...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.