Kurz Zdravého hubnutí ve Vyškově

Upřesnění místa:
Nosálovská 170
Vyškov 68201
Zobrazit na mapě

Lektor:
Katarina Jirková
info@hubne.me
775996416

Termín: 13.04.2023 - 15.06.2023

Cena: 4900 Kč

Kurz Zdravého hubnutí ve Vyškově již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:00 - 18:1513.04.2023Každý týden

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí ve Vyškově
Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Kataríny Jirkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

V desetitýdenním kurzu zdravého hubnutí se naučíte:
• Jak si sestavit jídelníček dle svých možností a chutí, aby docházelo k postupnému snižování hmotnosti
• jak zařadit do každodenního života pohyb pro nastartování metabolismu a rychlejší úbytky hmotnosti
• jak zvládat situace, které vás provokují k jídlu navíc (nuda, smutek, trápení, stres, únava, oslavy nebo sladké tečky po jídle...)
• že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků či potravinových kombinací
• jak si hmotnost udržet i do budoucna, aby nedocházelo k jojo efektu

Každé setkání obsahuje:

1. blok cvičení Nordic Walking 16:00 -17:00hod
• společně poznáme krásy Vyškova
• naučíte se techniku Nordic walking, řekneme si i teorii k výběru holí
• proběhne i kontrola správné techniky chůze
• hůlky jsou zajištěny
• všech 10 hodin cvičení je v ceně kurzovného


2. blok teorie 17:05 - 18:15 hod
První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte.
Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem.

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

• každý týden proběhne kontrola hmotnosti a 3x...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.