Kurz Zdravého hubnutí ve Vyškově

Upřesnění místa:
budova Sunmed
Nosálovská 170
Vyškov 68201
Zobrazit na mapě

Lektor:
Katarína Jirková
info@hubne.me
775996416

Termín: 13.09.2022 - 15.11.2022

Cena: 4900 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý15:45 - 18:1013.09.2022Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě?

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí ve Vyškově

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Kataríny Jirkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

 

V desetitýdenním kurzu zdravého hubnutí se naučíte:

  • Jak si sestavit jídelníček dle svých možností a chutí, aby docházelo k postupnému snižování hmotnosti
  • jak zařadit do každodenního života pohyb pro nastartování metabolismu a rychlejší úbytky hmotnosti
  • jak zvládat situace, které vás provokují k jídlu navíc (nuda, smutek, trápení, stres, únava, oslavy nebo sladké tečky po jídle...)
  • že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků či potravinových kombinací
  • jak si hmotnost udržet i do budoucna, aby nedocházelo k jojo efektu

 

Každé setkání obsahuje:

  1. blok teorie 15:45 - 17:00 hod

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

 

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

 

  • každý týden proběhne kontrola hmotnosti a 3x za kurz podrobná analýza složení těla (množství tuku, svalů, vody, viscerálního tuku, metabolického věku)
  • zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • materiály společnosti STOB...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.