Kurz Zdravého hubnutí ve Vyškově


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
budova Sunmed
Nosálovská 170
Vyškov 68201
Zobrazit na mapě

Lektor:
Katarína Jirková
info@hubne.me
775996416

Termín: 13.09.2022 - 15.11.2022

Cena: 4900 Kč

Kurz Zdravého hubnutí ve Vyškově již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý15:45 - 18:1013.09.2022Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě?

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí ve Vyškově

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Kataríny Jirkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

 

V desetitýdenním kurzu zdravého hubnutí se naučíte:

  • Jak si sestavit jídelníček dle svých možností a chutí, aby docházelo k postupnému snižování hmotnosti
  • jak zařadit do každodenního života pohyb pro nastartování metabolismu a rychlejší úbytky hmotnosti
  • jak zvládat situace, které vás provokují k jídlu navíc (nuda, smutek, trápení, stres, únava, oslavy nebo sladké tečky po jídle...)
  • že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků či potravinových kombinací
  • jak si hmotnost udržet i do budoucna, aby nedocházelo k jojo efektu

 

Každé setkání obsahuje:

  1. blok teorie 15:45 - 17:00 hod

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

 

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

 

  • každý týden proběhne kontrola hmotnosti a 3x za kurz podrobná analýza složení těla (množství tuku, svalů, vody, viscerálního tuku, metabolického věku)
  • zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • materiály společnosti STOB...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena H.
Výborná lektorka, která nás namotivovala a ukázala, jak nám může pohyb přinášet radost. Naprostá spokojenost! Děkuji, Alena Hrdová

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.