Kurz zdravého hubnutí v Opočně


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 7 uživatelů
Upřesnění místa:
TJ SOKOL
Kubkovo náměstí 135
Opočno 51773
Zobrazit na mapě

Lektor:
Bc. Zuzana Chadimová
nutricni@jde-to.cz
+420737669223

Termín: 20.09.2023 - 22.11.2023

Cena: 5700 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:15 - 19:1520.09.2023

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste spokojena se svým tělem?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Zuzany Chadimové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček z potravin, které vám jsou známé. Budete cíleně pracovat na změně nevhodných návyků, chování a myšlení tak, aby vaše snaha byla odměněna dosažením zvoleného cíle a to bez potřeby dalších zázračných doplňků stravy.

Objevíte kouzlo pohybové aktivity, která podpoří vaše úsilí, a naučíte se cviky, které vám mohou ulevit od obtíží, které jsou důsledkem špatných pohybových vzorců.

Využijte sílu skupiny, která vás podpoří a pomůže, při zvládání náročných chvil. Právě díky lidem, které sdílí stejný směr a cíl, se budete cítit dobře a vaše odhodlání bude o to pevnější.


Jak kurz probíhá?

Budeme se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

  1. Teoretické lekce

První polovina kurzů je zaměřena zejména na edukaci v oblasti výživy a skladby jídelníčku. Zde se naučíte sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které jsou vám známé. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi životními situacemi jinak než jídlem.

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

 

     2. Pohybové lekce

Pohybová aktivita, je součástí každého setkání, bude založena na technice zdravotního...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

admin
Vstřícný a lidský přístup, ale přitom zároveň lehce nekompromisní, takže trvale udržitelný...prostě to jde...díky moc za pomocnou ruku při změnách životního stylu i výborné zdravotní cvičení. Do Opočna se rozhodně vyplatí i dojíždět. S úctou Katka G.
admin
O hubnutí jsem měla spoustu informací, ale v kurzu jsem si je hezky utřídila a k mému překvapení i některé “ vyřadila”. Výborné jsou brožurky ke každé lekci, kde jsou shrnuta probíraná témata. Pochvala lektorce Zuzce i za nápaditě vedené cvičení.
admin
Děkuji za skvěle vedený a připravený kurz. Díky Zuzčině zpětné vazbě mám vytvořený jídelníček z potravin, které mám ráda a chutnají mi. Zuzka mě také naučila jak dělat změny, tak aby byli udržitelné. Nada B.
admin
Děkuju za nový pohled na způsob stravování a nastavování cílů a odměn za jejich dosažení - což je důležitější, než jsem si myslela. Rozhodně doporučuju i účast ve skupině, kdy zjistíte, že v tom nejste sama a jde všechno líp. Děkuju Zuzce :)
admin
Žádné hladovění , jenom změna stravovacích návyků a skladba jídla. Děkuji za skvělou atmosféru a motivaci. Ivet
admin
Děkuji za skvělý přístup a hlavně motivaci. Na kurzu jsem se cítila jako na pokecu s kamarádkami, kde jsem se dozvěděla spoustu rad okolo cvičení a kombinaci jídel. Simona a Mirka
admin
Kurz vřele doporučuji. Původně se mi do skupinového hubnutí nechtělo, ale jsem ráda, že jsem do toho šla. Sešla se fajn parta a 10 týdnů uteklo jako voda. Zuzka je fundovaná lektorka, je vzdělaná, umí se vším poradit. A navíc je s ní legrace :-) Hanka H.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.