Kurz zdravého hubnutí v Opočně


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 9 uživatelů
Upřesnění místa:
TJ SOKOL
Kubkovo náměstí 135
Opočno 51773
Zobrazit na mapě

Lektor:
Bc. Zuzana Chadimová
nutricni@jde-to.cz
+420737669223

Termín: 20.09.2023 - 22.11.2023

Cena: 5700 Kč

Kurz zdravého hubnutí v Opočně již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:15 - 19:1520.09.2023

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste spokojena se svým tělem?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Zuzany Chadimové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček z potravin, které vám jsou známé. Budete cíleně pracovat na změně nevhodných návyků, chování a myšlení tak, aby vaše snaha byla odměněna dosažením zvoleného cíle a to bez potřeby dalších zázračných doplňků stravy.

Objevíte kouzlo pohybové aktivity, která podpoří vaše úsilí, a naučíte se cviky, které vám mohou ulevit od obtíží, které jsou důsledkem špatných pohybových vzorců.

Využijte sílu skupiny, která vás podpoří a pomůže, při zvládání náročných chvil. Právě díky lidem, které sdílí stejný směr a cíl, se budete cítit dobře a vaše odhodlání bude o to pevnější.


Jak kurz probíhá?

Budeme se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

  1. Teoretické lekce

První polovina kurzů je zaměřena zejména na edukaci v oblasti výživy a skladby jídelníčku. Zde se naučíte sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které jsou vám známé. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi životními situacemi jinak než jídlem.

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

 

     2. Pohybové lekce

Pohybová aktivita, je součástí každého setkání, bude založena na technice zdravotního cvičení.

Cvičební program je sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit, který bude provozovat nejen během kurzu, ale bude v něm pokračovat i po jeho skončení.

 

 

 Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x Pohybová aktivita
  • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
  • 3x Tělesná diagnostika InBody 270, interpretace a zaslání výsledků v elektronické podobě
  • Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • Praktické brožury
  • Nutriční program Sebekoučink 

Kdo je lektor tohoto kurzu?

Lektorem kurzu je Bc. Zuzana Chadimová  Nutriční terapeut a instruktor zdravotní tělesné výchovy.

fotka já (3)          

Ve své ambulanci v Opočně se zaměřuji na preventivní i léčebnou výživu a redukci. Jsem průvodcem svým klientům na jejich cestě ke zdravějšímu životu.

  • Vystudovala jsem obor Nutričního terapeuta na 1. Lékařské fakultě Karlovy Univerzity.
  • Absolvovala akreditovaný kurz zdravotní tělesné výchovy FISAF.
  • Zapsána v programu celoživotního vzdělávání Univerzita Hradec Králové – ukončeného v oblasti pedagogika a psychologie.

   Mé motto zní "I když se cíl může zdát vzdálený, jeden krok zvládneš vždy."

Jedná se tedy o prvotní krok a tím je rozhodnutí. Mým cílem je být vašim posledním průvodcem v oblasti výživy. Chci vám ukázat cestu, po které můžete kráčet bez striktních zákazů a nesmyslných doporučení. Dát nový úhel pohledu, kdy drobné a postupné změny mohou být trvalé. Nejedná se o dietu, ale o změnu životního stylu.

 Jsem instruktorkou zdravotní tělesné výchovy. Cvičení je určeno všem věkovým skupinám, i těm, kteří s pohybem teprve začínají. Pomáhá nejen k pozitivní změně vzhledu, ale také ke zlepšení zdravotního stavu, tělesné kondice a k lepší psychické pohodě. Během cvičeni, vždy respektuji individuální potřeby klientů (různá zdravotní omezení, úroveň tělesné aktivity atp.).

  Více informací o mé kvalifikaci naleznete zde www.jde-to.cz

 V čem je tento kurz jedinečný?


Kurz využívá základní pilíře potřebné pro úspěšnou změnu a její udržení – správná výživa, pohybová aktivita a práce s myšlením. Metodika STOBu využívá techniky z kognitivně–behaviorální terapie, díky ní získáte velkého pomocníka v hubnutí. Dalším přínosem je nesporná síla skupiny, která vás podrží ve špatných dnech a naopak umocní každý váš úspěch.

Kurz bude probíhat v prostorách Sokola v Opočně.

 

Přihlaste se do tohoto kurzu a zhubněte už jednou provždy! Kurz má omezenou kapacitu, proto neváhejte a přihlaste se včas

Těším se na společné setkávání!

                                                                         Zuzana

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Dana V.
Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Získala jsem hodně informací, které byly srozumitelné, přínosné a objektivní. Ve skupině jsem se cítila velice příjemně. S lektorkou skvělá spolupráce - vysvětlí, poradí a nabudí k novým zážitkům. Moc ji za její přístup děkuji Dana
Lída Z.
Kurz doporučuji, Zuzka je velmi vzdělaná a příjemná, snaží se vytvořit dobrou atmosféru. Zároveň moc oceňuji zapojení jejích znalostí Nordic Walkingu, takže člověk získá i zajímavou možnost pohybu.
admin
Vstřícný a lidský přístup, ale přitom zároveň lehce nekompromisní, takže trvale udržitelný...prostě to jde...díky moc za pomocnou ruku při změnách životního stylu i výborné zdravotní cvičení. Do Opočna se rozhodně vyplatí i dojíždět. S úctou Katka G.
admin
O hubnutí jsem měla spoustu informací, ale v kurzu jsem si je hezky utřídila a k mému překvapení i některé “ vyřadila”. Výborné jsou brožurky ke každé lekci, kde jsou shrnuta probíraná témata. Pochvala lektorce Zuzce i za nápaditě vedené cvičení.
admin
Děkuji za skvěle vedený a připravený kurz. Díky Zuzčině zpětné vazbě mám vytvořený jídelníček z potravin, které mám ráda a chutnají mi. Zuzka mě také naučila jak dělat změny, tak aby byli udržitelné. Nada B.
admin
Děkuju za nový pohled na způsob stravování a nastavování cílů a odměn za jejich dosažení - což je důležitější, než jsem si myslela. Rozhodně doporučuju i účast ve skupině, kdy zjistíte, že v tom nejste sama a jde všechno líp. Děkuju Zuzce :)
admin
Žádné hladovění , jenom změna stravovacích návyků a skladba jídla. Děkuji za skvělou atmosféru a motivaci. Ivet
admin
Děkuji za skvělý přístup a hlavně motivaci. Na kurzu jsem se cítila jako na pokecu s kamarádkami, kde jsem se dozvěděla spoustu rad okolo cvičení a kombinaci jídel. Simona a Mirka
admin
Kurz vřele doporučuji. Původně se mi do skupinového hubnutí nechtělo, ale jsem ráda, že jsem do toho šla. Sešla se fajn parta a 10 týdnů uteklo jako voda. Zuzka je fundovaná lektorka, je vzdělaná, umí se vším poradit. A navíc je s ní legrace :-) Hanka H.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.