Kurz zdravého hubnutí v Opočně


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 4 uživatelé
Upřesnění místa:
Kubkovo náměstí 135
Opočno 51773
Zobrazit na mapě

Lektor:
Bc. Zuzana Chadimová
nutricni@jde-to.cz
+420737669223

Instruktor: Bc. Zuzana Chadimová

Termín: 18.01.2023 - 22.03.2023

Cena: 4900 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 19:3018.01.2023

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste spokojena se svým tělem?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Zuzany Chadimové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček z potravin, které vám jsou známé. Budete cíleně pracovat na změně nevhodných návyků, chování a myšlení tak, aby vaše snaha byla odměněna dosažením zvoleného cíle a to bez potřeby dalších zázračných doplňků stravy.

Objevíte kouzlo pohybové aktivity, která podpoří vaše úsilí, a naučíte se cviky, které vám mohou ulevit od obtíží, které jsou důsledkem špatných pohybových vzorců.

Využijte sílu skupiny, která vás podpoří a pomůže, při zvládání náročných chvil. Právě díky lidem, které sdílí stejný směr a cíl, se budete cítit dobře a vaše odhodlání bude o to pevnější.


Jak kurz probíhá?

Budeme se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

  1. Teoretické lekce

První polovina kurzů je zaměřena zejména na edukaci v oblasti výživy a skladby jídelníčku. Zde se naučíte sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které jsou vám známé. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi životními situacemi jinak než jídlem.

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

 

     2. Pohybové lekce

Pohybová aktivita, je součástí každého setkání, bude založena na technice zdravotního...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hanka H.
Kurz vřele doporučuji. Původně se mi do skupinového hubnutí nechtělo, ale jsem ráda, že jsem do toho šla. Sešla se fajn parta a 10 týdnů uteklo jako voda. Zuzka je fundovaná lektorka, je vzdělaná, umí se vším poradit. A navíc je s ní legrace :-)
Kateřina M.
Jsem moc spokojena. Moc děkuji za vše. Lektorka Zuzka po celou dobu kurzu velmi nápomocná a motivující! Pokud se chystáte udělat změnu ve svém životě, doporučuji Zuzku ????????.
Jitka .
S kurzem jsem byla velice spokojená. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací jak z oblasti zdravého stravování, tak z oblasti pohybové. Zuzka je skvělá lektorka, vše srozumitelně vysvětlí a snaží se reagovat na aktuální situace a potřeby skupiny. Vřele doporučuji.
Naďa B.
Kurz byl skvěle zpracován a připraven. Na každé lekci jsem se dozvěděla něco nového. Líbilo se mi všeobecnější zaměření kurzu, na vše co s hubnutím souvisí a to jak nastavení jídelníčku, tak ale i nastavování cílů a jejich dosahování, zvykání si na změny, jak začít se sportem, psychologie hubnutí apod. Zuzka je výborná lektorka, kterou můžu jedině doporučit.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.