Kurz zdravého hubnutí v Jindřichově Hradci

Upřesnění místa:
9.května 224
Jindřichův Hradec 37701
Zobrazit na mapě

Lektor:
Lenka Kohútová
info@vyzivaslenkou.cz
+420 775 269 641

Instruktor: Kohútová Lenka

Termín: 14.04.2023 - 16.06.2023

Cena: 4900 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pátek17:00 - 19:3014.04.2023Každý týden

Kurz zdravého hubnutí v Jindřichově Hradci

 

Trápí Vás vaše váha? Nejste spokojena se svým tělem? Stále se točíte v bludném kruhy, kdy pár kilo zmizí a zachvilku jsou zase zpátky…?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí!

Hubnutí nemusí být trápení. V kurzu budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Atmosféra kurzů je díky tomu příjemná a velmi otevřená. Pod vedením lektorky se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček z potravin, které vám jsou známé. Budete cíleně pracovat na změně nevhodných návyků, chování a myšlení tak, aby vaše snaha byla odměněna dosažením zvoleného cíle a to bez potřeby dalších zázračných doplňků stravy.

Objevíte kouzlo pohybové aktivity, která podpoří vaše úsilí, a naučíte se cviky, které vám mohou ulevit od obtíží, které jsou důsledkem špatných pohybových vzorců.

Využijte sílu skupiny, která vás podpoří a pomůže, při zvládání náročných chvil. Právě díky lidem, které sdílí stejný směr a cíl, se budete cítit dobře a vaše odhodlání bude o to pevnější.

Jak kurz probíhá?

Budeme se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

  1. Teoretické lekce

První polovina kurzů je zaměřena zejména na edukaci v oblasti výživy a skladby jídelníčku. Zde se naučíte sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které jsou vám známé. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi životními situacemi jinak než jídlem.

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

 

     2. Pohybové...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!