Kurz zdravého hubnutí se cvičením

Upřesnění místa:
salon SVIT-IVA
Poděbradova čp.578
Louny 440 01
Zobrazit na mapě

Lektor:
Ivana Svítková
SvitkovaIvana@seznam.cz
774350236

Instruktor: Jaroslava Martinovská

Termín: 06.09.2022 - 08.10.2022

Cena: 3700 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 19:3006.09.2022

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

  1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem.

  

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete na www.stob.cz

  1. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu.

Cvičení v tomto kurzu bude probíhat od 17 do 18 hodin a bude obsahovat kardio cvičení v terénu s fitness trenérkou. V případě nepříznivého počasí bude cvičení probíhat v prostorách Elephant Fitness Studia.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

10x Pohybová aktivita

10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky

Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům

Praktické brožury

Nutriční program SebekoučinkHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


V kurzu zbývají poslední 2 volná místa!

Desetitýdenní kurz hubnutí kombinuje metodiku STOBu založenou na kognitivně-behaviorální terapii, podporu odborníka i radostný pohyb venku. 


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.