Kurz zdravého hubnutí se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Marie Dobrovodská

Instruktor: Jarena Ježková

Termín: 18.09.2019 - 27.11.2019

Cena: 4390 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 20:0018.09.2019Každý týden

Chcete shodit pár přebytečných kilogramů? Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? 

Přidejte se k nám! Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat. Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete, sázíme jen na odbornost našich lektorů a na vaši poctivou práci.Co absolvováním kurzu získáte?

  • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
  • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
  • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
  • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
  • užijete si hodinu zábavného cvičení, během kterého spálíte spoustu kalorií
  • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 

Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Přestaňte se točit v únavném a sebedestruktivním kruhu diet a jojo efektů a zkuste to s námi. Zázraky a bezpracnost neslibujeme, ale poctivou práci, za kterou jsou výsledky ano!

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice fungujeme již 30 let a máme nejlepší...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ludmila P.
Kurz mohu jen a jen doporučit. Marie je naprosto skvělá a velmi dobře dokáže lidi motivovat, vše je navíc vedeno nenásilnou formou. Na cvičení oceňuji střídání různých druhů cvičení a různých lektorek. Marie, moc a moc děkuji!
Eva T.
Vřele doporučuji. Marie je milá vstřícná lektorka a ve skupině byla vždy příjemná a uvolněná atmosféra. Na čtvrteční večery jsem se vyloženě těšila. Zúčastnila jsem se STOB před více jak deseti lety a opět mě úroveň a kombinace cvičení a rad ohledně stravování potěšila. Zrovna tak jsem přivítala dobu konání od 18 hod! To už se dá zvládnou i při pracovním vytížení. Děkuji
Lucie B.
Kurz byl super - zejména se sešla výborná parta, kdy i velké procento vydrželo až do konce. Lektorka výborná, cvičení - bohužel aerobik, ale ono to asi moc jinak nejde.
Alena B.
Skvělý kurz se skvělou lektorkou i cvičitelkou, velmi mi pomohl. STOB mohu všem doporučit!
robsteckrobert@seznam.cz
S kurzem jsem byl velmi spokojený, výborně vedené vyvážené cvičení a perfektně podaná teoretická část, hodnotím velká 1*

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.