Kurz zdravého hubnutí


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
FIT Club 1. patro
Kollárova 584/18
Ostrava - Mariánské Hory 709 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Ing. Eva Kusová
info@hubnemesevou.cz
608603093

Termín: 18.09.2024 - 20.11.2024

Cena: 6490 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa16:00 - 18:3018.09.2024Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste spokojeni se svým tělem?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí ve FIT Clubu Ostrava - Mariánské Hory!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Ing. Evy Kusové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nebuďte na hubnutí sami! Ve skupině lidí se stejným cílem se budete cítit dobře a motivovaně!

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

2. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu. S lektorkou Naďou si zacvičíte v různých skupinových lekcích.

  

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x Pohybová aktivita
  • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
  • 10x Tělesná diagnostika Tanita, vč. vytištění výsledků
  • Zpětná vazba k vašim jídelníčkům po dobu dvou týdnů
  • Praktické brožury
  • Nutriční program Sebekoučink 

Kdo je lektor tohoto kurzu?

Lektorem kurzu je  Ing. Eva KusováV oblasti výživy působím od roku 2013. K racionální a vyvážené stravě mě přivedla vlastní touha, redukce tělesné hmotnosti po těhotenství. V současné době se plně věnuji vlastní praxi Poradenství ve výživě. Jelikož jsem osobně prošla a stále procházím transformací a sebepřijetím, dokážu naslouchat a pomoci lidem, kteří mě vyhledají nejen z pozice Poradce pro výživu, nýbrž i pochopení jejich duše. 

Více informací o mé kvalifikaci naleznete zde www.hubnemesevou.cz

V čem je tento kurz jedinečný?

Kurz probíhá v příjemných a komfortních prostorech FIT Clubu Ostrava - Mariánské Hory s velmi dobrou dostupností. V rámci kurzu nabízíme občerstvení - káva a pitný režim.  

Přihlaste se do tohoto kurzu a zhubněte už jednou provždy! 

Kurz má omezenou kapacitu min. 5 max. 10 účastníků, proto neváhejte a přihlašte se včas! Vaše místo v kurzu je rezervováno uhrazením zálohy ve výši 50 % kurzovného, tj. 3 245 Kč na účet uvedený na webových stránkách http://www.hubnemesevou.cz/kontakt.php. Uzávěrka přihlášek je 7 kalednářních dní před zahájením kurzu. V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více než týden před zahájením kurzu, bude Vám záloha vrácena zpět. Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka pořádajícím. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

Těšíme se na společné setkávání!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

DagiS
Zrovna jsem ukončila 10-ti týdenní kurz STOBu vedený Evou Kusovou. Musím se pochválit za 4 kg úbytek na váze,získala jsem úplně nový pohled na stravování a ostatní věcí s tím spojené. Doporučuji tento kurz všem, kteří se rozhodnou se svou postavou a svým stravováním něco udělat. Samozřejmě nemohu zapomenout pochválit skvělé cvičení, které je součásti kurzu. Děkuji, byly jste všechny báječné
Štěpánka M.
Středa 24.5. byl pro mne velmi smutný den - končil desetitýdenní kurz s Evičkou a báječnými parťáky. Hubnut jsem se snažila snad 100x, ale prvně jsem po dobu redukce nejen neměla hlad, ale ani chutě, divné nálady, deprese - prostě bylo mi fajn. Každá středa mne nabyla energií a to i díky bezva trenérce Naďce a vydržela mi až do další středy. Zbavila jsem se 5,6 kg tuku a získala úplně nový pohled na sebe, jídlo a celý svět. Bylo to báječné období a já všem moc děkuji!
Veronika M.
Právě jsem dokončila kurz zdravého hubnutí. Zhubla jsem 7,2 kg! Pokoušela jsem se zhubnout již několikrát, ale vždy bez úspěchu a s výčitkami, že jsem to opět nedokázala. Tento kurz, pod vedením skvělé lektorky Evy a neméně skvělé cvičitelky Nadi, byl prostě úžasný. Kombinace cvičení, srozumitelné teoretické lekce a setkávání se se skvělými lidmi, kteří mají stejný cíl, je skvělý! Užili jsme si deset týdnů smíchu, radosti z úspěchů i velké podpory a motivace při dnech, kdy se tak nedařilo. Kurz byl pro mě opravdu velkým přínosem.
Jarush
Kurzu zdravého hubnutí, pod vedením Evy Kusové, jsem se zúčastnila od září do prosince 2022. Musím říct, že Evča je člověk na svém místě, ne jen že všemu perfektně rozumí, ale dokáže vždy trefně poradit, podpořit a dodat sebedůvěru. Eva mi konečně ukázala směr, kterým se vydat. Všechno, co jsem se v kurzu dozvěděla mi bylo velkým přínosem.
Eva P.
Eva P.
Zúčastnila jsem se kurzu zdravého hubnutí pod vedením úžasné Evičky Kusové, která svým laskavým a fundovaným přístupem a úžasnými vědomostmi s uměním je předávat srozumitelně nám, účastnicím kurzu, mě dovedla k přeprogramování mých stravovacích návyků. V kurzu jsem zhubla 5,4 kg , snížila jsem tělesný tuk a posílila svalovou hmotu a to vše s radostí a v pohodě. Do kurzu jsem se vždy moc těšila, na Evičku i na náš kolektiv úžasných sparingpartnerek v hubnutí, holky byly skvělééé,bavila mě moc teoretická část i cvičení pod vedením skvělé paní Nadi, užila jsem si legraci a hlavně jsem se naučila vyváženě a zdravěji jíst a ukojit přitom své chuťové buňky. Ještě budu pokračovat nějakou dobu v redukci a pak už v udržování hmotnosti a baví mě to. Moc děkuji Evičce za nádherné a láskyplné chvíle , které mě nastartovaly k pozitivnímu a zdravějšímu životnímu stylu*Eva Plevová

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!