Kurz zdravého hubnutí


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Upřesnění místa:
FIT Club 1. patro
Kollárova 584/18
Ostrava - Mariánské Hory 709 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Ing. Eva Kusová
info@hubnemesevou.cz
608603093

Termín: 22.03.2023 - 24.05.2023

Cena: 5200 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa16:00 - 18:3022.03.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste spokojeni se svým tělem?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí ve FIT Clubu Ostrava - Mariánské Hory!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Ing. Evy Kusové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nebuďte na hubnutí sami! Ve skupině lidí se stejným cílem se budete cítit dobře a motivovaně!

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

2. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu. S lektorkou Naďou si zacvičíte v různých skupinových lekcích.

  

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x Pohybová aktivita
  • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
  • 2x Tělesná diagnostika InBody 370S, vč. vytištění, interpretace a zaslání výsledků v elektronické podobě
  • Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • Praktické brožury
  • Nutriční program Sebekoučink 

Kdo je lektor tohoto kurzu?

Lektorem kurzu je  Ing. Eva KusováV oblasti výživy působím od roku 2013. K racionální a vyvážené stravě mě přivedla vlastní touha, redukce tělesné hmotnosti po těhotenství. V současné...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva P.
Eva P.
Zúčastnila jsem se kurzu zdravého hubnutí pod vedením úžasné Evičky Kusové, která svým laskavým a fundovaným přístupem a úžasnými vědomostmi s uměním je předávat srozumitelně nám, účastnicím kurzu, mě dovedla k přeprogramování mých stravovacích návyků. V kurzu jsem zhubla 5,4 kg , snížila jsem tělesný tuk a posílila svalovou hmotu a to vše s radostí a v pohodě. Do kurzu jsem se vždy moc těšila, na Evičku i na náš kolektiv úžasných sparingpartnerek v hubnutí, holky byly skvělééé,bavila mě moc teoretická část i cvičení pod vedením skvělé paní Nadi, užila jsem si legraci a hlavně jsem se naučila vyváženě a zdravěji jíst a ukojit přitom své chuťové buňky. Ještě budu pokračovat nějakou dobu v redukci a pak už v udržování hmotnosti a baví mě to. Moc děkuji Evičce za nádherné a láskyplné chvíle , které mě nastartovaly k pozitivnímu a zdravějšímu životnímu stylu*Eva Plevová

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.