Kurz zdravého hubnutí


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 4 uživatelé
Upřesnění místa:
Josefská 15
Brno 60200
Zobrazit na mapě

Lektor:
Jana Sekaninová
j.sekoska@centrum.cz
608 618 609

Termín: 16.01.2023 - 20.03.2023

Cena: 5250 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí14:00 - 15:4516.01.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě?

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí s Janou v Brně, na ulici Josefská 15.

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Jany se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček z potravin, které jíte. Naučíte se měnit své návyky, myšlení a chování, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání.

Objevíte možnosti, jak zařadit pohyb, aby se stal příjemnou součástí vašeho života.

Zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků.

Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit!


Jak kurz probíhá?

Budeme se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 


1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na oblast výživy.

Naučíte se sestavit si vyvážený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod pojem „hubnutí je v hlavě“.

Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

  

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.


2. Pohybové lekce

V pohybové části je program sestaven tak, aby vyhovoval těm, kteří s cvičení začínají. Po každé teoretické lekci je vycházka (všímavá chůze) do různých částí města, v tempu přiměřeném klientům. Ukážu vám skryté krásy města Brno.  Cílem je nastartovat přirozený a příjemný pohyb.

  


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x Pohybová aktivita
  • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Radka S.
Díky Jani, jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tvůj kurz. Oceňuji, že jsi mi byla skvělou průvodkyní, která mě nasměrovala, ukázala možnosti a pomohla mi dosáhnout na mnou stanovený cíl co se týká váhy, a současně se zamyslet nad sebou a dosavadním životem. Ještě jednou díky a doporučuji :).
Ivet123
Skvělé nakopnutí ke zdravějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Díky Jani.
Jolana Kratka K.
Nevěřila jsem, že někdy ještě dokážu zhubnout. Díky Janě se mě to podařilo! Moc děkuji za podporu a velkou motivaci. Zhubla jsem 9 kg. Jsem ráda, že mě nastartovala teď pokračuji už sama, dala nám tolik cenných informací, že si myslím, že to dokážu. Jako bonus jsme se sešli na kurzu taková prima partička. Takže kdo váha se přihlásit do kurzu, tak nemusí. Je to skvělý začátek na dlouhé cestě.
Malinska.foto
Super kurz, Jana je velmi příjemná lektorka. Vše je založené na vzájemné podpoře což je asi nejdůležitější. Během kurzu jsme se dozvěděli spoustu věcí o výživě, sportu ale i co dělat když je nám ouzko. ,,Proběhli'' jsme ty nejkrásnější místa v Brně a prostě bylo to celé fajn. Já osobně jsem během kurzu zhubla skoro 9 Kg. Vřele doporučuji. PM

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.