Když vaše dítě potřebuje zhubnout


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 107 uživatelů
Upřesnění místa:
Letní škola hubnutí online
platforma Zoom

Lektor:
Karolína Hlavatá

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 12.07.2023

Cena: 290 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4012.07.2023

 

Seminář v rámci Letní školy hubnutí STOB

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Zúčastněte se jednoho z 5 seminářů s 5 lektorkami kurzů zdravého hubnutí STOB. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o výživě, pohybu a psychice při hubnutí. Navíc si dáte příjemně do těla s jednou z našich šikovných instruktorek během hodinové pohybové lekce, která je rovněž součástí.

Seminář a pohybová lekce proběhnou online na platformě Zoom a vy se tak budete moci připojit, ať léto zrovna trávíte kdekoliv. 


1. Jak dítěti pomoci se změnou návyků a podpořit ho v hubnutí?

Teoretická část semináře proběhne od 19:10 do 20:40.

Přemýšlíte už delší dobu, že s váhou vašeho dítěte to není úplně v pořádku? Nebo vás dětský lékař při pravidelné zdravotní prohlídce upozornil, že váš potomek by měl změnit jídelníček a navýšit pohyb? Pak je tento seminář určen právě pro vás.

Lektorka a dietoložka Karolína Hlavatá přinese prakticky a srozumitelně informace, které vám pomohou motivovat vaše dítě k trvalejší změně životního stylu.

Dozvíte se:

  • jak bezpečně zjistit, že vaše dítě skutečně potřebuje pomoci s úpravou váhy,
  • jak by měl vypadat zdravý dětský jídelníček,
  • jak dítě motivovat ke změně.
  • A načerpáte i tipy na zdravé domácí vaření.

Chybět nebude ani závěrečná diskuze, v rámci níž se budete moci lektorky dotázat na všechno, co si přejete vědět o zdravém životním stylu a hubnutí dětí a dospívajících. 


Kdo vás seminářem provede?

Seminářem vás provede lektorka kurzů hubnutí a dietoložka Karolína Hlavatá. 

Karolína absolvovala bakalářské studium Veřejné zdravotnictví na 3. lékařské fakultě v Praze, na Masarykově univerzitě v Brně vystudovala obor Zdravotní vědy - Pedagogická specializace výživa člověka. Postgraduální studium absolvovala v oboru Fyziologie a patofyziologie člověka. V současné době pracuje jako dietolog na OB Klinice a v Programu Healthy Plus, vyučuje na VOŠ Medea. Je odborným garantem iniciativy Vím, co jím a piju. Publikuje v domácích i zahraničních časopisech, aktivně se účastní kongresů, konferencí a přednáškových akcí pro odbornou i laickou veřejnost.


2. Pohybová část: Zdravotní cvičení,...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.