Jetřichovice


Průměrné hodnocení: 4.18
Hodnotilo: 11 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Bellevue

Instruktor: Drahomíra Párová, Magda Prucková

Termín: 05.06.2017 - 11.06.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 4900 Kč

Jetřichovice již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Jetřichovice, obec 23 km od Děčína uprostřed krásné přírody mezi chráněnou krajinnou oblastí Labské pískovce a národním parkem České Švýcarsko

Ubytování: hotel Bellevue, jednodušší dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV/SAT
Hotel se nachází na klidném místě, v areálu 25m venkovní bazén, kuželna se 2 automatickými drahami, v bezprostřední blízkosti značené turistické trasy. 

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, parkování na vlastním hlídaném parkovišti přímo u hotelu, autobusové spojení z Děčína

Program: 4x cvičení (aerobní, posilovací cvičení, zdravotní cvičení pro posílení pánevního dna a vnitřního stabilizačního systému) v tělocvičně hotelu pod vedením cvičitelky Drahomíry Párové, při vhodném počasí koupání ve venkovním bazénu, 2x celodenní turistický výlet, nordic walking, přednášky,  za poplatek výlety, program organizovaný Magdou Pruckovou

Cena: 4900,- Kč

Více informací o pobytu naleznete ZDE
 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

konvel@seznam.cz
Krásné a velmi příjemné ubytování s komorní atmosférou. Nebudete si připadat jako v hotelu, ale spíše jako na návštěvě u milých známých. Stylový interiér, dokonalý servis, nepřekonatelné snídaně. Perfektní lokalita pro pěší turistiku v oblasti Českého Švýcarska. Hotel se nachází na křižovatce turistických cest. Z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme, budeme doporučovat a sami možná ještě jednou přijedeme. Doporučuji!
voldik
Jetřichovice - příjemný, pohodový pobyt v nááádherné přírodě. Magda organizovala výšlapy, příp. mírně upravovala dle počasí, takže jsme nikdy nepromokli, a ani se nenudili. Cvičení s Katkou, jako odbornicí na tělo ;o)), bylo přizpůsobeno našim možnostem, ale při kruhovém tréninku jsme se koupali ve vlastním potu :o)). Ubytování a strava (za mě) standard, pokoj jsem měla čistý a jídlo mě chutnalo (aby ne po všech těch aktivitách ;o))) Parta 14 lidí (vč. Magdy) byla tak akorát na vzájemné poznání se a myslím, že jsme všichni byli naladěni na jedné "vlně", výlety i cvičení byly plné smíchu a všem bylo líto, že pobyt končí. Vadou na kráse byl jen nenapuštěný bazén. Venda K.
Jindra B.
Pobyt v Jetřechovicích-nádhera.Perfektní cvičitelka a úžasné výlety s Magdou.Strava výborná.Mínus dáváme za nenapuštěný bazén a plísen ve sprchovém koutě- Jindra a Bohuš.
Alice F.
Pobyt v Jetřichovicích byl úžasný dárek k mým narozeninám. Program perfektně vyplnil náš pobyt, že jsem se nikdy nenudila a bavilo mě to. Alice.
Olga K.
Dobrý den, vyjadřovat se k ubytování či stravování za tak nízkou cenu pobytu je myslím irelevantní. Komu něco chybělo, mohl si dokoupit. Osobně jsem byla naprosto spokojená. Výlety s průvodkyní Magdou byly skvěle promyšlené, nedovedu si představit lepší turistickou náplň. I její večerní relaxace byly výborné. Cvičitelka Drahomíra byla rovněž milá a profesionální. Vše OK
Ivana P.
Krásný, pohodový pobyt v překrásné přírodě. Magda skvěle organizovala výšlapy, je to fajn ženská a Drahuška taky. Trochu vada na kráse - nepřipravený bazén a malý prostor pro cvičení. Ale zase smažený, vepřový řízek v celodenním balíčku byl skvělý. Ivana P.
Martina .
Hvězdičky dostává šéfová zájezdu, která plánovala výlety a dále cvičitelka. Místo - České Švýcarsko je úžasné. Katastrofální však byla strava, která neodpovídala programu STOB. Ubytování - cena odpovídá kvalitě. Když budou všichni psát, jak to bylo úžasné a opak je pravou, nikdy se to nezlepší (myslím především stravu). Martina Šimková
Věra Hřebíčková
Vynikajíí vedoucí kurzu,vše zajistila, turistika s ní úžasná! Cvičení též výborné. S jídlem i s ubytováním jsem byla spokojena. Vše hodnotím výborně. V.H.
Simona Z.
jedním slovem: bezvadné!!!!

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč. 


Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době. Hubněte s podporou skupiny a zkušené lektorky STOBu - nutriční terapeutky Evy Chocenské.