Jarní víkend s Vojtou Lackem v Golf Resortu Konopiště


Průměrné hodnocení: 4.82
Hodnotilo: 22 uživatelů
Upřesnění místa:
Golf Resort
Tvoršovice 27
Benešov 25601
Zobrazit na mapě

Instruktor: Vojta Lacko

Termín: 22.03.2024 - 24.03.2024 Přidat do kalendáře

Cena: 4700 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Utečte ruchu běžného života a užijte si víkend plný tance a pohybu v nádherném prostředí Golf Resortu Konopiště pod vedením instruktora Vojty Lacka.

S nastupujícím jarem doplníte zásoby energie a dopřejete svému tělu radostný pohyb.

Resort je vzdálený přibližně 10 km od Benešova a 50 km od Prahy. Areál Golf Resortu poskytuje vyžití nejen příznivcům golfu, ale i všem, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas. V Resortu je  Spa & Wellness, které disponuje 3 vnitřními bazény (jeden se slanou vodou), Kneippovým chodníkem, vířivkou, saunou, párou a v Balneo části nabízí léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace či koupele. Pro sportovní činnost je k dispozici velká tělocvična, posilovna i herna stolního tenisu. V okolí jsou zajímavé turistické cíle, především zámek Konopiště s rozsáhlým zámeckým parkem.

Více informací o Resortu můžete najít zde.

 


Ubytování: prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, SAT/TV, minibar, na některých pokojích Wi-Fi.

Stravování: v rozsahu plné penze přizpůsobené zásadám zdravé výživy, snídaně formou bufetu.

Program: taneční formy cvičení, posilování, plavání, možnost využití wellness.

Cena:  4700,- Kč zahrnuje ubytování, stravování, cvičební program, využití wellnes, příplatek za samostatné ubytování je 600,- Kč za osobu a noc

Kapacita: 30 osob.

 

Předběžný program pobytu (víkend si můžete užít již od pátku dopoledne až do neděle odpoledne, kdy můžete využívat wellness)

Pátek 22. 3. 2024

16:30 – 17:30    CVIČENÍ: Latinodance

17:30 - 18:00    CVIČENÍ: břicho express

18:30                večeře

Po večeři možnost využití wellness, společné posezení.

Sobota 23. 3. 2024

od 8:00             snídaně

9:30 – 10:30     CVIČENÍ: Movie dance

10:30 - 11:00    CVIČENÍ: problémové partie

12:00               oběd

13:30               možnost procházky 

17:00 - 18:00   CVIČENÍ: MTV

18:30               večeře

Po večeři možnost využití wellness, společné posezení.

Neděle 24. 3. 2024

od 8:00            snídaně

9:30 – 11:00   CVIČENÍ: Latino dance, Movie dance, MTV

12:00              oběd

Po obědě možnost individuální procházky či využití wellness.

Program cvičení může být po dohodě v zájmu skupiny upraven.

 

Popis cvičení, které je vhodné pro všechny váhové i věkové kategorie:

Latino Dance – lekce je sestavená z originálních choreografií od Vojty Lacka na známou hudbu nejen z latinské Ameriky. Budete tančit v rytmu Salsa, Chacha, Merengue, Reggeaton. Vše přizpůsobené tak, aby je zvládl i úplný začátečník. Pojďte se rozhýbat, kdy pomocí tohoto tance spálite kalorie a přebytečné tuky. Zábavnou formou si zlepšíte koordinací těla, získáte skvělou fyzičku a také se skvěle pobavíte. Budete z lekce odcházet nadšení a s úsměvem na rtech. Boky se vám budou vlnit ještě i po lekci. 

MTV Dance – neboli Street Dance je tanec ulice, je to velmi dynamický tanec, který má i svůj životní styl a způsob oblékání. Během lekce se naučíte spoustu krokových variací, které můžete použit i na diskotéce. Originální choreografie sestavené Vojtou Lackem  i na hudbu, kterou velmi dobře znáte. Street Dance je směsici Hip Hopu, Break Dance, Poppingu, Lockingu a dalších tanečních stylů. 

Movie Dance – Originální a velmi oblíbená taneční lekce sestavená z filmů a pohádek jako Flashdance, Mamma Mia, Pomáda, Hříšný tanec, S tebou mě baví svět, Tři Oříšky pro Popelku, Sanitka, Mrazík a další. Pojďte si zatančit na písničky, které velmi dobře všichni známe i na choreografie z jednotlivých filmů nebo pohádek. Lekce je upravená tak, aby taneční kroky zvládl i úplný začátečník. Během lekce krásně spálíte přebytečné kalorie a ještě si k tomu s Vojtou zazpíváte.

Břicho Express / Problémové partie – Jednoduché cviky sestavené tak, že je opravdu zvládne každý. Půl hodinka cvičení je zaměřená na posilování bříška, zadečku, stehenních svalů a „ madel lásky “ a taky rukou trojhlavého a dvojhlavého svalu, aby nám sval na ruce nevisel.

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Iveta .
Víkend byl naprosto úžasný, skvělé taneční lekce s Vojtou, vynikající jídlo i ubytování, moc jsem si to užila, určitě se těším na další akce Iveta Černá
Pavlína K.
Celý taneční víkend byl skvělý. Lekce s Vojtou super a hlavně luxusní hotel a luxusní strava za dobrou cenu. A wellness taky na jedničku. Určitě bych se tam ráda vrátila a klidně i na jiný program.
Karolína H.
Super víkend,nemám co vytknout. ????????????????️????????
Markéta P.
Byl to naprosto luxusní víkend, sešli jsme se tam skvělá parta v čele s Vojtou, ubytování nádherné, jídlo výborné, co se týká wellness také na jedničku, a Vojta podal opravdu skvělý výkon, skvěle jsme si zatancovali i zaposilovali ..... upřímně, ani se nám nechtělo domů :), těším se na další sportovní víkend :) a děkuji.
Iveta .
Luxusni vikend to byl! Děkuji.
Liudmila P.
všechno je SUPER
Jana S.
Byl to super víkend v krásném prostředí a Vojta je jednicka. Skvělá parta v čele s Vojtou, děkuji Jana
Soňa Bílá
Regina M.
Stejně jako každý víkend s Vojtou, byl i tento super!
Zuzana K.
Vojta, jako vždy, podal skvělý výkon. Prostředí krásné, wellness, jídla dostatek, ovšem - myslím, že přizpůsobené zásadám zdravé výživy to příliš nebylo.. Ano, je na rozhodnutí každého, co si vezme. Nicméně - i přesto, že svíčková byla luxusní - myslím, že ke cvičení a k zásadám zdravého stravování se knedlíky vážně nehodí.. A lákadel tam skutečně byla spousta: jen všechny ty báječné moučníky.. Možná tohle, pokud slibujete stravování přizpůsobené zásadám zdravé výživy, by bylo dobré vyladit..

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.