Jarní Specializované cvičení pro muže


Průměrné hodnocení: 4.76
Hodnotilo: 33 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Instruktor: Ježková Jarena

Termín: 12.06.2023

Cena: 110 Kč

Jarní Specializované cvičení pro muže již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí19:00 - 19:5512.06.2023Každý týden

Cena zahrnuje 1 lekci. 

Chcete vylepšit svou kondici, zpevnit tělo a zbavit se svých tukových polštářků na břiše?

Cvičební lekce je speciálně sestavená s ohledem na nároky mužů pod vedením zkušené lektorky Jareny Ježkové.

  • Posílení celého těla zejména pomocí vlastní váhy
  • Pomáhá rozvíjet koordinaci pohybů, stabilitu a správné technické provedení cviků vede k tělesné harmonii a maximální funkčností všech svalových skupin
  • Zmírněné bolesti zad, zpevnění těla a díky udržování se v aerobním pásmu je efektivní i z hlediska spalování tuků

Toto cvičení je pomocníkem pro všechny muže, kteří touží po lepší fyzické kondici a přiměřeném množství svalové a tukové hmoty.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Helena U.
Perfektní cvičení ve velmi přátelské atmosféře,dvakrát týdně by bylo skvělé. Helena
Jan C.
Jiří U.
Mimořádná směs náročnosti a zároveň vlídnosti! Brava JARENA!! Škoda, že cvičení není 2x týdně! Prosím, zachovejte ho ve stejném formátu a nic neměňte, je to unikát!!!!! Díky Jareno! Díky Stobe! Jura U. ????
Jan C.
Helena U.
Jako vždycky Jarena zaslouží nejvyšší počet hvězdiček ????Helena U.
Helena U.
Petr D.
1. Dobře poskládaná a praxí ověřená kombinace cviků pro starší muže. 2. Taky bych rád s Jarenou cvičil 2x týdně. 3. Je dobře, že se tohoto kurzu účastní i ženy. 4. Občas za Jarenu zaskakující cvičitelce s přezdívkou "DRAČICE" by bylo dobré vlídně vysvětlit, že účastníci kurzu musí následující den vstát z postele a začít chodit ...
Michal K.
Cvičení velmi dobré! Michal
Jiří U.
Mockrát děkuji STOBU a JARENĚ za tento kurz! Jarena je úžasná, laskavá, ale umí přitom člověku "dát zabrat"! Klidně bych chodil i 2x týdně! Naprosto jedinečné cvičení i pro "obyčejné“ lidi! Sláva JARENĚ a STOBU! Jura U.
Pavla K.
Nejlepší a nejzábavnější cvičení. Jarena je nenahraditelná. Pavla

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.