Jarní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat


Průměrné hodnocení: 4.98
Hodnotilo: 86 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 14.06.2023 - 28.06.2023

Cena: 330 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0014.06.2023Každý týden

Dejte si bezpečně do těla se zkušenou instruktorkou STOBu Olgou Běhounkovou

V této hodině se budeme věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Pokud víte, že vám balancování činí obtíže, připravte si, prosím, vedle sebe židli bez koleček. 

Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale nezapomeneme ani na další svalové skupiny. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříme se také na nácvik správného dýchání a nožní gymnastiku. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejme na heslo, že méně je někdy více, on-line obzvlášť. 

Respektujte svoje tělo, svoje zdravotní omezení, ale také si nechte čas jednotlivé cviky objevit, dobře a dokonale zvládnout. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

S každou hodinou se nejen budete cítit lépe, ale především budete více schopní vnímat instrukce, které vám cvičitelka dává. Posilovací prvky jsou často nabízeny v několika variantách, vyberte si tu, u které cítíte, že cvičíte, ale zvládnete ji dobře provést! Buďte na sebe hodní.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overball 23-27 cm.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.


Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 3 lekce.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ema M.
Hana K.
Výborná cvičitelka Olinka, skvělé, dobře sestavené cvičení, které zvládám i se svým zdravotním omezením. Moc mne nabíjí, pomáhá mi udržovat se v kondici a na každou středu de moc těším. Děkuji za tuto možnost cvičení. Hana K.
mahri@seznam.cz
Výborné cvičení, paní Olinka je skvělá. Cvičení na na mě působí jako "droga", zakoupila jsem si hned další. Perfektní a moc děkuji.
Markéťule
Děkuji vždy výborně připravené cvičitelce Olince, jednotlivé cviky pokaždé pěkně vysvětlí a názorně předvede. Určitě si opět online cvičení koupím.
Martina K.
Velmi příjemný a přínosný cvičební kurz, který přinesl výsledky. Ráda si zopakuji i díky úžasné lektorce, na on-line hodinu jsem se vždy těšila.
Petra G.
EvaKa
Edita P.
stoklasovaj@seznam.cz
Děkuji za příležitost účastnit se cvičení z domova. Protažení i posilování, náročnost akorát
EmaM
Příjemné zejména na protažení páteře a posilování problematických partií.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!