Jarní online "Zdravotní cvičení"


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 72 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana, Jana Machová

Termín: 11.06.2023 - 18.06.2023

Cena: 180 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:50 - 19:3511.06.2023Každý týden

On-line zdravotní cvičení pro pevné a pružné tělo s instruktorkou Hankou Hejlovou

Bolí vás záda? Máte přetížená zápěstí z práce u počítače? Potřebujete šetrné cvičení, při kterém budete posilovat, ale také se důkladně protáhnete?

Právě pro vás jsme připravili podzimní cyklus on-line zdravotního cvičení v pohodlí a bezpečí domova. Během lekce budeme uvolňovat, protahovat a také aktivovat a posilovat jednotlivé části těla.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overbal 23-27 cm, láhev vody 1,5 l.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 2 lekce. 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana J.
Cvičení je vždy super, moc díky. Jana
ludmila.havlikova@volny.cz
Užívám si cvičení s Hankou on line od prvních covidových lekcí. Moc mi pomáhá udržet se v kondici i po sedmdesátce. Lidka
Eva V.
Jana M.
Bylo to poprvé, co jsem cvičila online. Neuměla jsem si to představit, ale tento formát mi vyhovoval i když mě nemoc vyřadila z posledních dvou lekcí. Cvičení super a hlavně, skvělá cvičitelka, vysvětl a názorně ukáže, jak nedělat chyby. Dekujiiii Jana M.
Adéla M.
Mohu jenom chválit. Na cvičení s Hankou v neděli v podvečer se vždy moc těším. Cviky jsou různé náročnosti a lze si vybrat dle individuální zdatnosti. Velmi děkuji, plánuji si cvičení objednat i v příštím roce.
Zuzana M.
Výborné cvičení s perfektním vedením pro cvičení , už se těším na pokračování v lednu. ZM
Jana F.
Nedělní cvičení s Hankou je skvělé. Už po pár hodinách loni na podzim jsem pozorovala zlepšení držení těla a celkové zpevnění. Teď už si neděli bez zdravotní třičtvrtěhodiny neumím představit. Všechny cviky jsou dobře vysvětleny a Hanka vždy upozorní na případné chyby. Rozhodně doporučuji! Vyhovuje mi připojení online. Díky a už se těším na pokračování na podzim.
Julie H.
Děkuji Hance za skvělé zdravotní on-line cvičení! Vždy se moc těším a velmi mi zdravotně pomáhá. Hanka je úžasná a vtipná cvičitelka, dokáže mile motivovat a vše krásně vysvětlí. Škoda, že není tento kurz častěji. Julie H.
Hana .
Cvičení bylo úžasné. Nemám slov. Budu ráda, když se po prázdninách bude opět cvičit on-line. Hana Č.
Hedvika .
Lektorka byla skvělá, ale je fakt, že jsem tento neosobní přístup online vyzkoušela poprvé, i když mně chyběly komentáře k mému provedení cviků, zda cvik vůbec dělám správně, ale je to spíš zvyku...

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!