Jarní online trénink celého těla s cílem být fit


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 112 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 17.05.2021 - 28.06.2021

Cena: 700 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 19:0017.05.2021Každý týden
 

Dejte si bezpečně do těla a zpevněte problémové partie


Cílem tohoto cvičení je posilování a tvarování problémových partií. Lekce budou probíhat v pomalém tempu, bez poskoků, budou šetrné k zádům a kloubům. Jsou zaměřeny na protahování a posilování včech částí těla s orientací na ty problémové - paže, břicho, hýždě. Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, v kleku i na zemi. Na závěr je zařazeno protažení. 

Možnost kontroly cvičitelkou je v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček a 1,5 litrovou plastovou láhev naplněnou vodou 
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení

 


Cena zahrnuje 7 lekcí.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

jitka.zunova@zsgutova.cz
Cvičili jsme s manželem a byli jsme oba moc spokojení. Líbí se mi, že hodina je pokaždé trochu jiná. Paní Olga cviky dobře vysvětluje a jsou tak akorát na zvládnutí, případně dá i možnost lelčí varianty. Hodina rychle uteče. Budeme určitě rádi pokračovat.
Klára .
Olga B. velmi dobře popisuje cviky, volí skladbu, kterou člověk pocítí na těle, zároveň vhodně a mile motivuje. Upozorňuje na správné provedení, čímž se dostavuje posílení nebo protažení kýžených partií. Děkuji moc.
Renata .
Velmi povedený a skvěle vedený kurz. Po cvičení jsem vždycky byla uvolněná, protažená, nic nebolelo, prostě paráda. Celá hodina uběhla tak rychle, protože se cvičilo plynule. Velmi oceňuji podrobné vysvětlení cviků, co nedělat,aby si člověk neublížil. Přeji hodně úspěchů do budoucna.
Blanka F.
Pod vedením sympatické Olgy si vždy skvěle protáhnu tělo po celodenním sezením u počítače a krásně se narovnám.
Stanislava V.
Bezva cvičení i cvičitelka, děkuji.
VlaS65
Jelikož jsem na tento kurz narazila náhodou, tak jsem neměla žádná očekávání. Hned první cvičení mě ale velmi příjemně překvapilo. Po dlouhé nucené cvičící přestávce mě opět bolelo tělo. Dokonce se ozvaly i svaly, které přeci v těle nejsou :-), Jelikož jsem velmi spokojená, mám před sebou fakturu na další cvičení, tak zase u video cvičení :-)
Mirka O.
Bezvadné cvičení, právě jsem zaplatila pokračování :)
linda.re@seznam.cz
Cvičení s Olgou B. Je super vždy. Popis provedení cviku, odlehčení humorem, motivace, příjemné vystupování. Online hodiny jsou fajn pro mě i proto, že jsou bez doprovodu hlasité hudby, člověk se soustředí jen na provedení cviku. Těším se na další termíny.
Alena Z.
Skvělý přístup cvičitelky Hanky, výborný popis provedení cviků. Cvičení mi pomáhá správně držet tělo, vyrovnat dysbalanci a udržet se pozitivní. Na každou hodinu se těším. A i když se mi nechce, připojím se a vždycky mne vtáhne. Po cvičení se cítím spokojená a blažená :)
Stanislava V.
Bezva cvičení, moc se mi líbilo a těšila jsem se něho a hlavně paní cvičitelku.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Jediný aktuálně vypsaný kurz hubnutí!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením zkušené lektorky STOBu Jany Boučkové získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.