Jarní on-line "Zdravotní cvičení"


Průměrné hodnocení: 4.94
Hodnotilo: 36 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 18.04.2021 - 27.06.2021

Cena: 1100 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle19:00 - 20:0018.04.2021Každý týden

On-line zdravotní cvičení pro pevné a pružné tělo s instruktorkou Hankou Hejlovou

Bolí vás záda? Máte přetížená zápěstí z práce u počítače? Potřebujete šetrné cvičení, při kterém budete posilovat, ale také se důkladně protáhnete?

Právě pro vás jsme připravili podzimní cyklus on-line zdravotního cvičení v pohodlí a bezpečí domova. Během lekce budeme uvolňovat, protahovat a také aktivovat a posilovat jednotlivé části těla.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overbal
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


Cena zahrnuje 11 lekcí.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Oksana .
Cvičení s Hankou je perfektní, krásně protáhne, ale i posiluje, všude doporučuji :-) Hanka umí vše dobře vysvětlit i online, v průběhu cvičení připomíná chyby, které během cvičení mohou nastat, člověk se hned srovná. Jen mě mrzí, že jsem prošvihla velikonoční cvičení s láhví :-) :-) Oksana
Radka J.
Skvělý kurz! Hodina na vlastní tělo, po které se člověk cítí lépe fyzicky i duševně. Možnost on-line cvičení je pro mě velkým povzbuzením v době koronavirové a doufám, že bude on-line cvičení i po koronaviru, nejsem z Prahy.
Alena A.
Úžasné cvičení. Budu pokračovat. Paní Hanka je skvělá. Moc děkuji. Alena
Jiřina .
Cvičení je perfektní, Hanka umí každý cvik velmi dobře vysvětlit a je stále v dobré náladě. Hodiny s ní jsou velmi pozitivní.
Hana .
Úžasné a ještě jednou úžasné. Díky za cvičení, které pomáhá si udržet formu v této době. Velké díky Hance Hejlové. Hana Čamrová.
Jana J.
Cvičení bylo super, jen se mi zasekával obraz. Jana
Jana .
Cvičení super, budu pokračovat i v dalším období. Hanka je příjemná a vyzařuje z ní energie, kterou nám s úsměvem ráda předává. Moc děkuji a těším se na pokračování. Jana
Barban71
Velmi dobré cvičení, dobře popsané, odcvičené, díky Hance Hejlové, která to umí rozjet. Skvělé
ludmila.havlikova@volny.cz
Cvičení s Hankou mi velmi pomáhá udržet si tělo pohyblivé, což by jinak bylo v době omezeného pohybu a i díky pokročilému věku složité. Doufám, že i v budoucnu, až budeme moci do tělocvičny, bude možnost přihlásit se k nějakému on line zdravotnímu cvičení STOBu, a to pro lidi, kteří už nemohou sami cestovat, nebo bydlí v místě, kde nemají jiné možnosti. Lída H.
Mirka O.
Perfektní cvičení, úžasná cvičitelka. Všem díky.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.