Jarní on-line "Low-aerobik a posilování"


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 27 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 18.04.2021 - 27.06.2021

Cena: 1100 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 19:0018.04.2021Každý týden

Low-aerobik a posilování s oblíbenou instruktorkou Hankou Hejlovou

Hodina, která probíhá v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektuje prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy.

Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.


Co budete potřebovat?

  1. Sportovní boty, jakoukoliv podložku/koberec, ručník – budete využívat pro posilování
  2. Kousek místa, cca na jeden krok vpřed a jeden krok na každou stranu
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, než přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste vy viděli mě, ale i já vás, aspoň kousek. Při lekci budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


Cena zahrnuje 11 lekcí.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marlex
Cvičební kurz jsem si vybrala v rámci svého programu online hubnutí se STOBem. Šla jsem cvičit po dlouhé pauze a bylo to perfektní cvičení. Nevynechala jsem žádnou lekci, těšila jsem se na to, žádné nucení. Vím ale, že sama bych se (bez přihlášení) nedonutila něco cvičit. Cvičení vhodně koncipované, velmi dobré cviky pro zdraví a postavu! Moc děkuji. Markéta Lexová
Sona.M
Aerobik s Hankou je super cvičení, vyvážená rychlá čát, posilování i závěrečné protažení. Hodina cvičení uteče neskutečně rychle. Hanka cviky obměňuje, je stále pozitivně naladěna, cviky srozumitelně vysvětlí a upozorní v čem se často chybuje. Hanka je skvělá lektorka, vždy se těším na každou hodinu. Soňa M.
Radka J.
Skvělé cvičení uzpůsobené i domácím prostorovým podmínkám. Hodina příjemně rozdělená na rozcvičku, rychlou část s lehkou sestavičkou, průbežné protažení a posilovací část.
Zdena N.
jsem velmi spokojená, Zdena N.
Marie M.
Hančino cvičení je super, udělalo ze mne „závisláka“. Hodiny mají švih a ač jsou cviky uzpůsobeny domácímu prostředí, tak dají zabrat . Za mě palec nahoru :-) Marie M.
Kateřina .
Hanka a možnost cvičit distančně, jsou moji záchranou. Po těle i po duši :) a já jí za to moc děkuju. Katka Čechová
Jaroslava S.
Jsem za cvičení ráda, je vždy přiměřeně náročné a pamatuje na varianty pro méně zdatné. Jarka Sýkorová
MagiSlunce
Výborné cvičení a velice dobře rozvržené. Těším se na další.
Lucie S.
Daniela P.
Velice děkuji, dobré cvičení.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.