Jarní cyklus on-line zdravotního cvičení


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů

Lektor:
Hana Hejlová
hejlova@yahoo.com

Termín: 25.06.2020

Cena: 100 Kč

Jarní cyklus on-line zdravotního cvičení již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:30 - 19:3025.06.2020Každý týden

Zdravotní cvičení

Pomalá hodina, která je zaměřená na protažení celého těla, mobilizaci páteře, ale také posílení svalů břicha, především pánevního dna, a mezilopatkových svalů. Pozornost bude věnována také nácviku správného dýchání a probuzení plosky chodidla. Hodina se hodí i pro osoby s nižší hybností nebo zdravotními omezeními, nicméně je ještě důležitější než v tělocvičně, aby respektovaly potřeby a signály vlastního těla, protože možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná.

Cvičíme bez bot, budeme potřebovat střední ručník.

Cena 200,- Kč zahrnuje 2 lekce.


On-line cvičení s Hankou skrze platformu ZOOM

Co budete potřebovat?

  1. jakoukoli podložku/koberec, ručník – budeme využívat pro posilování
  2. kousek místa, cca na jeden krok vpřed a jeden krok na každou stranu
  3. připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítat tak, abyste vy viděli mě, ale i já vás, aspoň kousek. Budeme jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se připojíte?

Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení.

 


Uvedená cena zahrnuje 1 lekci, nebude se cvičit 4.6.2020 z důvodu pracovního zaneprázdnění cvičitelky Hanky Hejlové.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lucie S.
Hanka je naprosto úžasná cvičitelka a její ochota udělat pro nás online cvičení si zaslouží velký dík. Zvuk, obraz i připojení fungovaly naprosto bez problému. Hodiny s ní mě nejen protáhnou, ale i nabijou energií a pročistí mi hlavu. Hance moc děkuji.
Ludmila H.
Cvičení on-line byl skvělý nápad, který nám pomohl udržet kondici, mít dobrou náladu a pocit, že se zase setkáváme se svojí oblíbenou cvičitelkou a "holkama" z kurzu. Pro mě také znamenal lepší soustředění a pokrok ve správném provádění cviků, protože Hanka vše opakovaně velmi dobře vysvětlila a bylo na ni i dobře vidět. Rozhodla jsem se pokračovat i během prázdnin a moc se těším, že se v září sejdeme opět v Sázavské. Lída H.
Vladka L.
Velmi účinné a proveditelné cvičení - při mem sedavem zaměstnání přesně to co mi uvolní zada. Připojím se odkudkoliv - v parku, o dovolené i ze zahraničí. Těším se na letní on-line cvičení.
Hana .
Cvičení bylo úžasné. Protažení všech svalů, které na těle existují. A ještě k tomu lektorka, která tomu dává vše a je velice příjemná. Super.
Radka J.
Skvělé cvičení, vedení, příjemný pocit z protaženého těla po každé hodině. Byla jsem nadšená z možnosti on-line, mohla jsem cvičit koronaviru navzdory. Nebydlím v Praze, on-line cvičení uvítám i v budoucnosti.
Helena.ca
Zdravotni cviceni jak ma byt. Dobre zvolene cviky, lektorka vse dobre vysvetlila, upozornila na mozne chyby. Navic je lektorka moc prijemna. Chvalim.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.