Jarní cyklus on-line zdravotního cvičení


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů

Lektor:
Hana Hejlová
hejlova@yahoo.com

Termín: 25.06.2020

Cena: 100 Kč

Jarní cyklus on-line zdravotního cvičení již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:30 - 19:3025.06.2020Každý týden

Zdravotní cvičení

Pomalá hodina, která je zaměřená na protažení celého těla, mobilizaci páteře, ale také posílení svalů břicha, především pánevního dna, a mezilopatkových svalů. Pozornost bude věnována také nácviku správného dýchání a probuzení plosky chodidla. Hodina se hodí i pro osoby s nižší hybností nebo zdravotními omezeními, nicméně je ještě důležitější než v tělocvičně, aby respektovaly potřeby a signály vlastního těla, protože možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná.

Cvičíme bez bot, budeme potřebovat střední ručník.

Cena 200,- Kč zahrnuje 2 lekce.


On-line cvičení s Hankou skrze platformu ZOOM

Co budete potřebovat?

  1. jakoukoli podložku/koberec, ručník – budeme využívat pro posilování
  2. kousek místa, cca na jeden krok vpřed a jeden krok na každou stranu
  3. připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítat tak, abyste vy viděli mě, ale i já vás, aspoň kousek. Budeme jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se připojíte?

Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení.

 


Uvedená cena zahrnuje 1 lekci, nebude se cvičit 4.6.2020 z důvodu pracovního zaneprázdnění cvičitelky Hanky Hejlové.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lucie S.
Hanka je naprosto úžasná cvičitelka a její ochota udělat pro nás online cvičení si zaslouží velký dík. Zvuk, obraz i připojení fungovaly naprosto bez problému. Hodiny s ní mě nejen protáhnou, ale i nabijou energií a pročistí mi hlavu. Hance moc děkuji.
Ludmila H.
Cvičení on-line byl skvělý nápad, který nám pomohl udržet kondici, mít dobrou náladu a pocit, že se zase setkáváme se svojí oblíbenou cvičitelkou a "holkama" z kurzu. Pro mě také znamenal lepší soustředění a pokrok ve správném provádění cviků, protože Hanka vše opakovaně velmi dobře vysvětlila a bylo na ni i dobře vidět. Rozhodla jsem se pokračovat i během prázdnin a moc se těším, že se v září sejdeme opět v Sázavské. Lída H.
Vladka L.
Velmi účinné a proveditelné cvičení - při mem sedavem zaměstnání přesně to co mi uvolní zada. Připojím se odkudkoliv - v parku, o dovolené i ze zahraničí. Těším se na letní on-line cvičení.
Hana .
Cvičení bylo úžasné. Protažení všech svalů, které na těle existují. A ještě k tomu lektorka, která tomu dává vše a je velice příjemná. Super.
Radka J.
Skvělé cvičení, vedení, příjemný pocit z protaženého těla po každé hodině. Byla jsem nadšená z možnosti on-line, mohla jsem cvičit koronaviru navzdory. Nebydlím v Praze, on-line cvičení uvítám i v budoucnosti.
Helena.ca
Zdravotni cviceni jak ma byt. Dobre zvolene cviky, lektorka vse dobre vysvetlila, upozornila na mozne chyby. Navic je lektorka moc prijemna. Chvalim.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč. 


Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době. Hubněte s podporou skupiny a zkušené lektorky STOBu - nutriční terapeutky Evy Chocenské.