Jak si dát opravdu "jen kousek" a nepodlehnout letním lákadlům?


Průměrné hodnocení: 4.76
Hodnotilo: 121 uživatelů
Upřesnění místa:
Letní škola hubnutí online
platforma Zoom

Lektor:
Jana Mgr. Šimečková
simeckova.ja@gmail.com
+420 731 183 015

Instruktor: Jana Machová

Termín: 19.07.2023

Cena: 290 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4019.07.2023

 

Seminář v rámci Letní školy hubnutí STOB

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Zúčastněte se jednoho z 5 seminářů s 5 lektorkami kurzů zdravého hubnutí STOB. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o výživě, pohybu a psychice při hubnutí. Navíc si dáte příjemně do těla s jednou z našich šikovných instruktorek během hodinové pohybové lekce, která je rovněž součástí.

Seminář a pohybová lekce proběhnou online na platformě Zoom a vy se tak budete moci připojit, ať léto zrovna trávíte kdekoliv. 


1. Zvládání letních lákadel a "neodbytných hostitelů"

Teoretická část semináře proběhne od 19:10 do 20:40.

Lákavé výlohy cukráren a zmrzlináren, výhodná XXL balení v obchodech, vůně grilování nebo třeba neodbytní hostitelé. To vše jsou takzvané vnější podněty, které nás nutí jíst více, než jsme si (nejen) při hubnutí naplánovali. Léto je navíc na vnější lákadla ještě bohatší než jiná období v roce. Osvojit si strategie jejich zvládání je proto důležitou součástí úspěšného hubnutí.

Metodika společnosti STOB, která je založená na principech kognitivně behaviorální terapie, naštěstí zná na tento častý problém při hubnutí odpověď. 

Na semináři získáte potřebné znalosti o tom, jak funguje lidská psychika při hubnutí a také si budete mít příležitost načerpat praktické tipy, díky kterým se naučíte reagovat na lákadla ve svém okolí vhodnějším způsobem. Dozvíte se také, jak asertivně reagovat na nabídky jídla při společenských událostech. 

Chybět nebude ani závěrečná diskuze, v rámci níž se budete moci lektorky dotázat na všechno, co si přejete vědět o psychice i výživě při hubnutí.


Kdo vás workshopem provede?

Seminářem vás provede lektorka kurzů hubnutí, nutriční terapeutka a psychoterapeutka Jana Šimečková.

Jana vystudovala 1. lékařskou fakultu obor nutriční terapie a dále se vzdělává v psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je současně také kognitivně-behaviorální terapeut ve výcviku se zaměřením na terapii nadváhy a obezity. Dlouhodobě se věnovala klientům na obezitologické klinice, vedla redukční kurzy a poskytovala individuální nutriční poradenství. 


2. Pohybová část semináře: "Fit celé...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

blatolenka

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.