Dominikánská republika

Upřesnění místa:
Oblast Bayahibe – karibská část

Instruktor: Alena Zmeškalová (Ročková)

Termín: 07.10.2020 - 17.10.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 46600 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Dopřejte si dokonalou dovolenou se STOBem v Karibiku.

All-inclusive nabídka jednoho z nejluxusnějších hotelů na jižním pobřeží doplněná o program plný zdravého pohybu udělá z vaší dovolené naprosto nezapomenutelný zážitek.

Čím je tento pobyt natolik vyjímečný?

Především svou vysoce nadstandardní nabídkou služeb, které jinde nenajdete. 

V rámci ceny můžete využívat kompletní servis hotelu včetně sportovního vyžití na pláži, restaurace s obsluhou – rybí, čínská, steaková, japonská, restaurace na pláži, grilování na pláži apod.


Místo pobytu: oblast Bayahibe – karibská část

Termín: 7.10. - 17.10.2020, 11 dnů/9 nocí

Ubytování: Iberostar Hacienda Dominicus***** 

Iberostar Hacienda Dominicus***** je jedním z nejluxusnějších hotelů na jižním karibském pobřeží Dominikánské republiky. Leží 70 km od letiště v krásné tropické zahradě s třemi bazény. Hotel nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-fi připojením. Hotelový komplex zaručuje kvalitní servis. Hotelová zahrada připomíná botanickou zahradu, najdete v ní plameňáky, pávi, v jezírkách plavou želvy.

https://www.iberostar.com/en/hotels/bayahibe/iberostar-hacienda-dominicus/

https://www.booking.com/hotel/do/iberostar-hacienda-dominicus.cs.html

 

Stravování: all inclusive - velmi bohatý výběr 24 hodin, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby i z dovozu

V rámci all inclusive je možné navštívít další restaurace s obsluhou – rybí, čínská, steaková, japonská, restaurace na pláži, grilování na pláži apod.

V ceně kávovar a minibar.

Doprava: letecky se společností AIR France s jedním přestupem v Paříži s výhodným spojením 

Pláž: krásné dlouhé písečné pláže, lze jít několik kilometrů po pláži, lehátka a slunečníky v ceně, písečný vstup do moře

Program: cvičení (bodybuilding, powerjóga, taneční aerobik, cvičení zdravotní, s overbally, gumičkami), turistika, nordic walking, plavání a cvičení v moři a v bazénu.

Hotel nabízí zdarma půjčení šlapadel, kajaků, surfů, fitness, tenisové kurty, volejbal a basketbal, aerobik, diskotéku, denní a večerní programy včetně živé hudby a tance. Za poplatek masáže, jízda na koni, vodní...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se na lekce letní cyklus low-aerobicu či zdravotního cvičení s instruktorkou STOBu Hankou Hejlovou. Cvičit můžete z pohodlí a bezpečí domova, lekce jsou totiž vysílány online. 


Přihlaste se, získejte podporu skupiny a odborníka a buďte při hubnutí úspěšní.