Dominikánská republika - posunutý termín

Upřesnění místa:
Oblast Bayahibe – karibská část

Instruktor: Alena Zmeškalová

Termín: 10.04.2021 - 20.04.2021 Přidat do kalendáře

Cena: 46600 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Chci vyrazit na dovolenou


Dopřejte si dokonalou dovolenou se STOBem v Karibiku.

All-inclusive nabídka jednoho z nejluxusnějších hotelů na jižním pobřeží doplněná o program plný zdravého pohybu udělá z vaší dovolené naprosto nezapomenutelný zážitek.

Čím je tento pobyt natolik vyjímečný?

Především svou vysoce nadstandardní nabídkou služeb, které jinde nenajdete. 

V rámci ceny můžete využívat kompletní servis hotelu včetně sportovního vyžití na pláži, restaurace s obsluhou – rybí, čínská, steaková, japonská, restaurace na pláži, grilování na pláži apod.


Místo pobytu: oblast Bayahibe – karibská část

Termín: 10.4. - 20.4.2021, 11 dnů/9 nocí

Ubytování: Iberostar Hacienda Dominicus***** 

Iberostar Hacienda Dominicus***** je jedním z nejluxusnějších hotelů na jižním karibském pobřeží Dominikánské republiky. Leží 70 km od letiště v krásné tropické zahradě s třemi bazény. Hotel nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-fi připojením. Hotelový komplex zaručuje kvalitní servis. Hotelová zahrada připomíná botanickou zahradu, najdete v ní plameňáky, pávi, v jezírkách plavou želvy.

https://www.iberostar.com/en/hotels/bayahibe/iberostar-hacienda-dominicus/

https://www.booking.com/hotel/do/iberostar-hacienda-dominicus.cs.html

 

Stravování: all inclusive - velmi bohatý výběr 24 hodin, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby i z dovozu

V rámci all inclusive je možné navštívít další restaurace s obsluhou – rybí, čínská, steaková, japonská, restaurace na pláži, grilování na pláži apod.

V ceně kávovar a minibar.

Doprava: letecky se společností Swiss Air s jedním přestupem v Curychu s výhodným spojením 

Pláž: krásné dlouhé písečné pláže, lze jít několik kilometrů po pláži, lehátka a slunečníky v ceně, písečný vstup do moře

Program: cvičení (aerobní, bodybuilding, zdravotní, cvičení s overbally, gumičkami), turistika, nordic walking, plavání a cvičení v moři a v bazénu.

Hotel nabízí zdarma půjčení šlapadel, kajaků, surfů, fitness, tenisové kurty, volejbal a basketbal, aerobik, diskotéku, denní a večerní programy včetně živé hudby a tance. Za poplatek masáže, jízda na koni, vodní lyžování, golf (16 km od...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hormonální jóga, salsa, low-aerobic nebo třeba zdravotní cvičení. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova až do konce roku 2020!


Jediný desetitýdenní kurz zdravého hubnutí, který vám v lednu nabídneme. Přihlaste se proto co nejdříve!


Vzhledem k aktuálním parametrům vládních opatření pro vnitřní sporty, není zatím možné obnovit živá cvičení. Děkujeme za pochopení.