Dolní Lipová

Upřesnění místa:
Villa Grohmann

Instruktor: Lenka Doubravová

Termín: 09.06.2019 - 15.06.2019 Přidat do kalendáře

Cena: 6900 Kč

Dolní Lipová již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: lázeňské město v centru Hrubého Jeseníku, přibližně 5 km od Jeseníku, nádherné okolí s možností turistiky

Ubytování: Schrothovy Léčebné lázně, Villa Grohmann, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a televizí, možnost samostatného ubytování za příplatek 1000,- Kč za týden 
Stravování: v rozsahu plné penze, zajištěno v restauraci villy Grohmann, bude splňovat zásady zdravé výživy

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách. Každé dopoledne se bude cvičit buď na venkovních plochách nebo ve dvou skupinách v tělocvičnách. Vyzkoušíte si cvičení s gumami, s overbally, powerjógu, jógu, pilates. Zajímavostí bude cvičení bamboopilates (cvičení s bambusovou tyčí) a další formy pohybu. Odpoledne bude věnováno turistice nebo dalším sportovním aktivitám. Za poplatek je možné využít vířivku a saunu, popř. léčebné procedury.  

Cena: 6900,- Kč

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.