Pomůcky na hubnutí > E-booky a online kurzy > Chci se dobře vyspat

Chci se dobře vyspat

Chci se dobře vyspat

Cena 290 Kč


 

Jedná se o elektronický materiál, který si budete moct po zakoupení stáhnout do svého počítače. V tištěné verzi tento materiál neprodáváme. Děsíte se toho, že opět neusnete ještě před tím, než vůbec ulehnete do postele?


Budíte se malátní, bez energie a víkendové dospávání je vaší klasikou?

Zhoršuje vám neustálá únava pracovní výkon i náladu během dne?


Nejste v tom sami. Nespavost trápí až 30 % dospělé populace. I přesto jsou ucelené odborné materiály a pomůcky, které by vám pomohly se s nespavostí jednou provždy vypořádat, nedostatkovým zboží…

Právě proto se duo mladých autorek a odbornic na problematiku spánku Ing. Mgr. Eva Fárková a Mgr. Karolina Veldová rozhodly vytvořit ve spolupráci se STOBem jedinečný e-book, díky kterému najdete odpověď na otázku proč nemůžete usnout.

A to bude jen začátek...

Kniha vám pomůže pochopit podstatu vašeho problému a vyřešíte díky ní i problémy, které nespavost často doprovází. Přejídání, bolest, stres z neusnutí už vás nemusí dál trápit.

Součástí e-booku je i řada praktických cvičení, díky kterým se ráno budete opět budit plní energie.

K e-booku jsme pro vás navíc "přibalili" jako bonus tři audionahrávky, které vás provedou nespirituální meditací a pomohou se zklidněním před usnutím. Audionahrávky naleznete samostatně po zakoupení na stránce e-booku. 


V čem je tato kniha jiná? V čem spočívá její fígl?

Kniha využívá principů kognitivně-behaviorálního přístupu, který přináší skvělé výsledky v celé řadě oblastí. A kvalitní spánek je nepochybně jednou z nich.

Máte možnost jednou provždy vyřešit problém s nespavostí. Využijte ji. :-)

Obsah e-booku zde


O autorkách

Ing. Mgr. Eva Fárková 

Vystudovala antropologii na Filozofické fakultě a poté na Přírodovědecké fakultě UK. V posledních letech se zaměřuje na antropologii spánku a cirkadiánních rytmů. Pracuje v Národním ústavu duševního zdraví (NÚDZ), kde se věnuje výzkumu spánku, chronotypů a vývoji nových metod pro klinickou praxi.Pracuje mj. na společném projektu s OB Klinikou, kde dlouhodobě sleduje spánek a cirkadiánní rytmy pacientek v konzervativní léčbě obezity. 

Mgr. Karolina Veldová

Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Ve studiu pokračuje i nadále jako postgraduální student oboru Neurověd na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Karolina je rovněž v předatestační přípravě v oboru Klinické psychologie (IPVZ) a je frekventantkou pětiletého akreditovaného výcviku v kognitivně-behaviorální terapii (KBT). V současné době působí jako psycholožka a postgraduální studentka na Oddělení spánkové medicíny v Národním ústavu duševního zdraví. Jejím hlavním zaměřením jsou spánkové poruchy, především chronická nespavost, které se věnuje klinicky i výzkumně. Zajímá se především o zvyšování efektivity její léčby a hledání jejích příčin. 

Galerie


Podobné produkty

Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!