Čeladná

Upřesnění místa:
Horský hotel Čeladenka

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 06.08.2017 - 11.08.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 7700 Kč

Čeladná již skončil a nelze jej tedy objednat

POBYT PRO NÁROČNÉ VČETNĚ LÁZEŇSKÝCH PROCEDUR

Místo pobytu: Čeladná, obec v chráněné krajinné oblasti Beskydy, v lůnu přírody, 10 km od Frenštátu pod Radhoštěm


Ubytování: horský hotel Čeladenka nebo horské domy v areálu hotelu, komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení na pokoji, SAT televize, internetové připojení, v areálu venkovní bazén, multifunkční sportoviště, wellness centrum Lesní lázně 

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, vlakové i autobusové spojení do Čeladné, odtud na vyžádání možná doprava minibusem do hotelu za cenu 100,- Kč, z Prahy jste na mistě již v 13 hodin a můžete čerpat proceduriy i v den příjezdu, kdy se již bude konat i cvičení

Program: Bohatý celodenní program. Dopolední program bude tvořit tvořit pohyb v nejrůznějších formách a procedury.  Bude se cvičit na hřišti či v kongresovém sále. V části cvičební hodiny se bude cvičit s overbally (malé nafukovací míčky). Odpoledne bude věnováno turistice v krásné přírodě, výletům nebo dalším sportovním aktivitám. Během týdne bude možné čerpat dle dopourčení lékaře až 15 procedur ve wellness centru Lesní lázně, a to i po večeři - Lázně jsou otevřeny do 21 hodin.

Podmínky pro čerpání procedur: Procedury mohou v rámci zaplaceného kursovného čerpat pojištěnci následujících zdravotních pojišťoven: ZPMV ČR, OZP,RBP,ČPZP, VoZP. U pojištěnců VZP je nutné, aby si pro čerpání procedur přivezli doporučení od svého odborného (fyzioterapeut, neurolog apod.), popř. praktického lékaře, tzv. FT žádanku. V případě nejasností kontaktujte Dr. Málkovou na tel. 608834816. 

Cena: 7700,- Kč, nezahrnuje lázeňský poplatek

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.