Bystřice nad Pernštejnem v červnu


Průměrné hodnocení: 4.81
Hodnotilo: 64 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Ludmila Boháčová

Termín: 23.06.2024 - 29.06.2024 Přidat do kalendáře

Cena: 8300 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku  s Šárkou Stibůrkovou  a společně s  Lídou Boháčovou budete moci navíc proniknout i do tajů lymfatickéhou systému a jeho vztahu k nadváze.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, 2 jednolůžkové pokoje za příplatek 350,- Kč/noc, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech a  aqua-aerobik pod vedením Šárky Stibůrkové, ukázková lekce kraniosakrální jógy s Lídou Boháčovou, odpoledne turistické výlety do zajímavého okolí, nordic a priessnitz walking s Lídou Boháčovou, pro zájemce večerní přednášky např. o lymfatickém systému. Za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 8300,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 400,- Kč za osobu a noc

Podrobnosti k programu ZDE

Fotografie ZDE

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana S.
Byla jsem letos na pobytu poprvé a bylo to naprosto super. Perfektní parta, výborné cvičení, procházky po okolí, večer trocha psychologie.... Dokonalé. A za týden mám dole 2,5kg a stále se držím!
Hana A.
Byla jsem se STOBem poprve a muzu rict, ze urcite ne naposledy. Cviceni byla spousta, bazenek osvezujici, jidlo opravdu dobre a parta se sesla pohodova. Jen tak dal.
Dagmar V.
Eva S.
Letošní kurz byl naprosto jedinečný. Lektorky jsou úžasné a letošní parta byla bezproblémová. Bystřice je ve všem výjimečná. Eva S.
Libuše P.
S pobytem jsem byla spokojená, velmi mě oslovila pěkná tělocvična, bazén a příjemné ubytování. Vše po ruce, krásné výlety po okolí. Určitě je stále co vylepšovat. LP
IVETA K.
Vše již bylo napsáno i když něco málo by se mohlo zlepšit tak spokojenost se vším všudy. Děkuji
Ludmila K.
Kurs byl vždy velmi dobrý, letos vynikající. Sešla se výborná, soudržná parta, která společně plánovala, a pak své plány uskutečnila. V Bystrici vládla celou dobu dobra nálada, a jestli jsme si přivezly nějaké chmury, únavu a i nějakou tu ne pozitivní myšlenku, všechno postupně mizelo a my se cítily dobře a odjižděly spokojené. Všem patří velké poděkování ????❤️ Ludmila K.
Renata P.
Byla jsem jako vždy spokojená, Bystřice je nejlepší.
Alena N.
Ubytování a výborné jídlo s velmi vstřícným personálem, s Šárkou energické cvičení v prostorné tělocvičně doplněné bazénem a parádní výlety s Petrou. Když přeje počasí i venkovnímu koupání, pobyt v Bystřici nemá chybu. Alena N.
krivinkova
Byla jsem zde počtvrté a zase to zafungovalo -1,5 kg dole. Pohyb, program, výborná strava - to prostě funguje. Navíc s fajn lidmi. Dáša K.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.