Bystřice nad Pernštejnem


Průměrné hodnocení: 4.7
Hodnotilo: 23 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Jana Machová, Jana Boučková

Termín: 07.07.2019 - 13.07.2019 Přidat do kalendáře

Cena: 5950 Kč

Bystřice nad Pernštejnem již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu, dvou- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking,  přednášky

Cena: 5950,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 300,- Kč za den

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDE
 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena P.
Místo pobytu nemá chybu-hotel čistý, vybavení pokojů perfektní. Strava pestrá, dle zásad zdravé výživy, organizace a cvičení obou Jan je perfektní - nikdy se nenudíme, vše je dopředu perfektně zorganizované. A ty masáže jsou úžasné!! Příště jedeme zase.
helena V.
Blanka K.
Byla jsem letos poprvé. Pobyt se mi velmi líbil. Janě Boučkové i Janě Machové chci moc poděkovat za perfektní organizaci a skvělé cvičení. Ubytování i stravování bylo výborné. Jako bonus je samozřejmě krásný kraj a hezké výlety. Blanka K.
Hana J.
Do Bystřice s Janou Boučkovou a Janou Machovou jezdím již několik let. Je to skvělá aktivní dovolená, jídlo chutné, dostatek ovoce i zeleniny - neměnila bych. Výborná cvičitelka i organizátorka, dobré zázemí. Už se těším na příští rok. Hana J.
Hana .
Bystřice 3 jídlo-pestré, chutné,nové potraviny, ochota zařadit náhradní jídlo při alergii *** ubytování, výlety, tělocvična, bazén *** organizace, přednášky *** cvičení ***** Hana Š.
Irena M.
Jana B.
Skvělý pobyt s pohybem pod vedením Jany Machové a Jany Boučkové. Nesouhlasím s níže uvedeným hodnocením Aleny J., ale respektuji, že je to její subjektivní názor. Objektivně : moderní nádherná tělocvična je optimální prostor pro cvičení za každého počasí, s rychlým přesunem na cvičení do bazénu. Cvičitelka musí přizpůsobit styl a náročnost cvičení pro kondičně nesourodou dopředu neznámou větší skupinu cvičících, a kombinace aerobiku a posilování je účinné cvičení pro ty, co chtějí a potřebují zlepšit stav svého těla. Obdobně je to se stravou - ne každý vítá bulgur, jáhly, houby atd.. Strava pestrá, došlo i na šmakouna ve vynikající úpravě, dost čerstvého ovoce a zeleniny.
Ivatom
Děkuji moc Šárce a Johance Stibůrkovým za neopakovatelnou atmosféru mého prvního pobytu se STOBem. Parta úžasných žen dotvářela atmosféru krásného prostředí Sporthotelu.Vynikající zdravá strava, dostupnost sportovišť, ochota a příjemný personál. Skvělý doprovodný program, přednášky, výlety. Příští rok budu pobyt opakovat. Iva
admin
Přišlo mailem: kurz jsem již hodnotila při ukončení kurzu, tedy jen dodávám, že jsme byly velmi spokojeny jak se cvičením,tak i s ubytováním a stravou.program byl nabitý, Šárka i Johanka jsou velmi srdečné a vstřícné.celkový dojem je výborný.Srdečně Vás zdravím a těším se na podzimní nabídku pro příští rok, jezdíme se Stobem už asi 100let,tak to o naší spokojenosti svědčí nejvíce.Michaela
Alena J.
Vyborne ubytovanie, strava vyborne pripravena, mohla byt zamerana viac na nove, zdrave trendy, zaujimavejsie prilohy ( napr. pecena zelenina, bulgur, jahly, pohanka), uvitala by som aj bezmasity den, napr. vyuzit smakoun, tofu, tempeh ap. Sarka je velmi ustretova a mila, skladba cvicenia ( styl aerobik ) je dost zastarala, novsi trend by velmi prospel, V letnom obdobi by mal byt vacsi doraz na pobyt, cvicenie vonku v prirode, podmienky su vynikajuce, ale neboli vyuzite na cvicenie Vylety do okolia boli vyborne.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.