Bystřice nad Pernštejnem


Průměrné hodnocení: 4.85
Hodnotilo: 46 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Jana Machová, Jana Boučková

Termín: 02.07.2023 - 08.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

 

Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Jany machové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, přednášky pod vedením Jany Boučkové

Cena: 7600,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za osobu a noc

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více fotografií ZDE
 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana K.
Pohlazení po duši i na těle - prostě pobyt a cvičení s Jámami! Děkuji Hanka K
kavyjo
Poprvé a naprosto skvělé
Silvie J.
Každý rok se na pobyt s Janama těším a každý rok předčí mé očekávání . Je to týden plný krásné energie a smíchu . Úžasné přednášky a výlety organizované jednou Janou jsou perfektně doplňovány cvičením druhou Janou. Do toho perfektní ubytování se skvělým jídlem . Prostě bomba !Už se těším na další pobyt .
Hana J.
Také bych se jen opakovala. Strávený týden v Bystřici s Janou a Janou je vždycky na 1*. K tomu masáže, kosmetika a jídlo - prostě není co dodat - výborné! Hanka J.
Ivana S.
Není divu, že pobyt s Janami je okamžitě obsazen. Obě jsou naprosto úžasné, maximálně empaptické a vstřícné. Jana B. je neskutečně, jak se módně říká, flexibilní. Nepřijede nikdo od Maňáků? Zorganizuje ochutnávku vín jiným způsobem. Prší? Dá prostor těm, které chtějí sdílet s ostatními své zkušenosti o tom, jak hubly a zhubly. Cvičení Jany M. mi maximálně vyhovuje a jen mě mrzí, že její cvičení nemůžu navštěvovat. Chrudim je pro mě kapánek z ruky. Navíc, smích je kořením života, a tady ho dostáváme plnými doušky. Je to opravdu skvělá týdenní dovolená!!!
ingrid H.
program, cvičení, jídlo, ubytování, atmosféra - vše výborné.
daniela.capkova@tiscali.cz
Opět skvěle strávený týden. Mohla bych jen opakovat, co jsem napsala loni. Kromě perfektního programu od obou Jan jsme si užívaly spousty legrace, velmi přátelské a milé atmosféry, na které jsme se podílely všechny, nechaly se hýčkat skvělými masážemi i péčí kosmetičky, prostě paráda. O jídelníčku ani nemluvě. Týden šíleně rychle utekl.
Magda S.
Dobry den, cely pobyt v Bystrici bez jedine chyby. Velmi kvalitni lidsky i profesne. Dekuji za takove kurzy. Magda Schejbalova
Daniela .
Jana a Jana opět super. Skvělá organizace, příjemné propojení všeho, co si jako ženské můžeme na dovolené přát. A moc díky za laskavý přístup, po náročném roce to bylo jako balzám. Daniela
Jana M.
Po přečtení komentářů přede mnou bych se už jen opakovala, po čtvrté v Bystřici by jeden řekl co tam zase? Prostě dokonalá sestava Jana a Jana plus celá parta, kdy už každý má několik let své místo u stolu, své místo v tělocvičně ???? Je to každoroční setkání s přáteli spojené s pohybem a zdravým způsobem stravování ???? Tak doufám zase za rok....

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.