Bystřice nad Pernštejnem


Průměrné hodnocení: 4.77
Hodnotilo: 30 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Jana Machová, Jana Boučková

Termín: 05.07.2020 - 11.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6150 Kč

Bystřice nad Pernštejnem již skončil a nelze jej tedy objednat

Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

 

 


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu, dvou- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, přednášky

Cena: 6150,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 300,- Kč za den

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více fotografií ZDE
 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana D.
Na pobyt v Bystřici jezdím již několik let.Není žádné jiné místo kam bych se STOBem tak ráda vracela.Moje zamilovaná dvojice Maruška Dobrovodská s Evičkou Šimonkovou už sice nejezdí,tak jsem hledala jíné úúúúžasné nástupnice a povedlo se.Dvojice Jana a Jana jsou skvělé.Vše je perfektně zorganizované,výlety i přednášky .Cvičení bezva, Jana vždy ukazuje varianty lehčí i těžší,pak uvolnění svalů v bazénu a nakonec se můžete dorazit na tůře,kde si opět můžete vybrat delší či kratší variantu a komu by to stále nestačilo,může si odpoledne protáhnout svaly v tělocvičně .Středa je pro mě den odměn :o) masáže,pedikúra,proběhnout město.Nikdo mi nevěří,že nemám na pobytu čas,od rána do večera se dobrovolně účastním všeho.Jenom ranní procházka s holemi,neééé.Já jsem sova holky,ale skřivani se vyřádí už před snídaní.To celé je umocněno dobrým jídlem,ochotným personálem hotelu a nádhernou přírodou.Hana D. z Kralup
Hana K.
Jako vždy SUPER Hanka K.
jana.man@seznam.cz
Jana a Jana je skvělá kombinace, zaručující tu nejlepší kvalitu. Když se k tomu přidá skvělý masér a kvalitní ubytování, je dosaženo nejvyšší kvality ....:)
olga.suchankova@gmail.com
Bystřice je skvělá volba, obě Jany (Boučková i Machová) nedostižné a naprosto bezkonkurenční, určitě by naplnily mnoho dalších termínů :-). K tomu šťastně poskládaný zpívající babinec, služby sporthotelu, kosmetička, masér, večerní doplňkový program..., všechno úžasné. Jedním slovem paráda!
Daniela .
Pobyt byl skvělý. Organizace báječná, Jana Boučková skvěle vedla celý kurz po všech stránkách, program byl dobře naplněný a vyvážený, užily jsme si od všeho, byla příjemná a dobře naladěná celou dobu. Jana Machová je skvělá cvičitelka, je moc milá a vstřícná. Díky jejich přístupu jsem dostala chuť zařadit se do kurzu, o příštím pobytu ani nemluvě.
Vladana H.
Dala jsem na doporučení těch, co s Janou Boučkovou a Janou Machovou jezdí opakovaně - a opravdu je to skvělá kombinace úžasného a profi vedeného cvičení a nabitý volnočasový program. K tomu dobré zázemí, masáže a inspirativní babinec :-) Děkuji!
Jana D.
Kurz byl výborně připraven oběma Janami. Jana Boučková připravila pestrý program se zajímavými výlety a přednáškami. Jana Machová měla cvičební program, který každý rok inovuje o nová cvičení, její cvičení jsou účinná a pokaždé jiná, neunaví, neodradí, ale dodají energii. Oběma moc děkuji za příjemný pobyt. Jana D.
Alena P.
Místo pobytu nemá chybu-hotel čistý, vybavení pokojů perfektní. Strava pestrá, dle zásad zdravé výživy, organizace a cvičení obou Jan je perfektní - nikdy se nenudíme, vše je dopředu perfektně zorganizované. A ty masáže jsou úžasné!! Příště jedeme zase.
helena V.
Blanka K.
Byla jsem letos poprvé. Pobyt se mi velmi líbil. Janě Boučkové i Janě Machové chci moc poděkovat za perfektní organizaci a skvělé cvičení. Ubytování i stravování bylo výborné. Jako bonus je samozřejmě krásný kraj a hezké výlety. Blanka K.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Jediný aktuálně vypsaný kurz hubnutí!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením zkušené lektorky STOBu Jany Boučkové získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.