Bystřice nad Pernštejnem


Průměrné hodnocení: 4.75
Hodnotilo: 40 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Jana Boučková

Termín: 28.06.2020 - 04.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6150 Kč

Bystřice nad Pernštejnem již skončil a nelze jej tedy objednat

Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

 


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu, dvou- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking,  přednášky, za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 6150,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 300,- Kč za den

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDE
 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alexandra .
Moc děkuji za skvělý týden. Vše bylo perfektní, cvičení se Šárkou bylo nádherné, příjemné, veselé, i když z nás lil pot! Sáša Š.
krivinkova
V Bystřici jsem byla podruhé a opět to bylo skvělé. Spousta pohybu a krásné výlety a zajímavé přednášky o výživě. Výborná kuchyně. Úbytek 2,4 kg, takže spokojenost. Dáša K.
jana M.
Na pobytu jsem byla podruhe, a chvalim zejmena jidlo, myslim, ze doslo ke zlepseni. Preji STOBu hodne uspechu. Jana
Hana J.
Byla jsem poprvé se Stobem a byla jsem velice příjemně překvapená. Vše na 1 s hvězdičkou. Ubytování, jídlo, cvičení - Šárka rozdávala energii na vše strany. Jana se svým energickým a milým přístupem nás dokázala dostat do skvělé nálady. Výlety, poznávání a hlavně milé "baby". Příště určitě pojedu...... Hana J.
Dagmar V.
Pobyt se mi opět velice líbil. Výborné jídlo, skvělé ubytování. Děkuji Šárce jako vždy za příjemné cvičení a úžasný relax při cvičení v bazénu i Janě za super nordic walking a bezva večer s kytarou. Její elán má můj obdiv ;-)
Kateřina E.
Všestranně příjemný relax, naprosto vyhovující prostředí, dobrá organizace před i v průběhu, pohodový program i bezva všichni, co se o nás starali. To, že se mnozí / mnohé vracejí, je toho důkazem. Nenásilná metoda s vlastní zkušeností, nové informace, setkání se zajímavými a příjemnými lidmi. Všem děkuji. Kateřina E.
Miroslava W.
Opět vše naprosto skvělé, děkujeme. M.W.
Simona P.
Opět super , děkujeme
Sofie P.
Opět vše skvělé, děkujeme
Olga W.
Prvni pobyt se Stob. Vse velmi kvalitni, jak pisi kolegyne. Prijedu znovu a doporucim i dalsim zajemcum.Olga W.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.